درب ضد سرقت روکش pvc

درب ضد سرقت » مقالات » درب ضد سرقت روکش pvc

درب ضد سرقت روکش pvc (پی وی سی) به عنوان یکی از ارزان ترین درب های امنیتی در بازار ایران شناخته می شود.

در ادامه این محتوا تلاش کرده ایم تا در ارتباط با موارد زیر به صورت مفصل اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید در کمترین زمان ممکن، بهترین انتخاب را برگزینید.

  • منظور از درب ضد سرقت روکش pvc چیست؟
  • تفاوت این روکش با دیگر روکش ها در چه مواردی است؟
  • رنج قیمت درب ضدسرقت روکش pvc
  • قفل کار شده بر روی مدل های مختلف این مدل از چه نوعی است؟
  • امکان تغییر روکش مدل های مختلف وجود دارد؟
  • مدت زمان آماده سازی مدل های مختلف این روکش چه قدر است؟

پیش از شروع این محتوا، توجه به این نکته که زیرسازی تمامی محصولات مجموعه با یک زیرسازی واحد طراحی و تولید می شود الزامی است؛ چرا که برخی از کاربران محترم گمان می کنند که رنج قیمت پایین تر این مدل نسبت به دیگر مدل ها، سبب تغییر در کیفیت متریال استفاده شده در زیرسازی می شود که این موضوع کاملا اشتباه است.

درب ضد سرقت با روکش pvc - دُرناب

منظور از درب ضد سرقت روکش pvc چیست؟

درب های مختلف ضد سرقت عموما از جانب روکش های مختلف متغیر می باشند که یکی از ارزان ترین و پرفروش ترین مدل های این محصول، درب ضد سرقت با روکش pvc می باشد.

مدل های مختلف این روکش به این صورت است که بعد از تولید ساختار اصلی درب، روکش با طرح cnc  مشتری، روی درب سفارشی پرس می شود و تولید درب ضد سرقت ارزان به پایان می رسد.

دلیل نام گذاری این مدل ها به سری ارزان از آن جهت است که روکش های pvc به عنوان ساده ترین و ارزان نوع روکش درب شناخته می شوند و مدل های مختلف این محصول در دسته بندی درب ارزان مجموعه دُرناب موجود می باشد.

اما سوالی که در این قسمت مطرح می شود آن است که این قیمت پایین تر نسبت به دیگر مدل ها سبب ایجاد چه تغییراتی می شود؟

درب ضد سرقت با روکش pvc - دُرناب

تفاوت روکش پی وی سی با دیگر روکش ها در چه مواردی است؟

همان طور که در ابتدای این مقاله اشاره کردیم، تمامی محصولات از نظر زیرسازی و استراکچر کاملا مشابه یکدیگر می باشند.

تفاوت روکش درب ضدسرقت pvc با دیگر مدل ها تنها و تنها در شکل ظاهری محصولات می باشد و هیچ تفاوتی از نظر کیفیت با دیگر محصولات ندارد.

یکی از مواردی که به عنوان یکی از ویژگی های روکش پی وی سی شناخته می شود آن است که این روکش در مقابل خط و خش و کلید خوردگی، بسیار مقاوم تر از دیگر روکش های درب مانند روکش درب راش، بلوط، گردو و دیگر موارد می باشد.

روکش درب در دنیای درب های امنیتی، یکی از موضوعاتی است که تنوع قابل توجهی را در اختیار خریداران محترم قرار می دهد و به همین منظور اطلاعات کامل مرتبط با این موضوع  در محتوایی با همین نام در سایت مجموعه، قابل مشاهده می باشد.

درب ضد سرقت با روکش pvc - دُرناب

 رنج قیمت درب ضد سرقت روکش pvc

یکی از مهم ترین موضوعات این مقاله، بررسی قیمت درب ضد سرقت با روکش پی وی سی است.

همان طور که پیش تر نیز اشاره کردیم، رنج قیمت درب روکش pvc در پایین ترین حد محصولات دُرناب قرار می گیرد و خریداران محترم می توانند با مشاهده مدل های مختلف این محصول، درب مورد نظر خود را خریداری کنند و امنیت خانه و محل کار خود را افزایش دهند.

یکی دیگر از مواردی که در ارتباط با درب روکش pvc مورد توجه و دقت خریداران محترم می باشد، قفل ضد سرقت کار شده بر روی محصولات مختلف است.

قفل کار شده بر روی مدل های مختلف این مدل از چه نوعی است؟

مدل های مختلف قفل ضد سرقت که بر روی این روکش ها اجرا می شود، از نوع دو قفل ساده کاله می باشد.

هر یک از خریداران محترم می توانند بر اساس نوع نیاز و بودجه مورد نظر خود، یکی از قفل های 14 زبانه، آژیر دار و یا دیگر مدل های مختلف قفل را که در مقاله ای با همین نام موجود می باشد، انتخاب کنند و امنیت درب مورد نظر خود را به مراتب افزایش دهند.

درب ضد سرقت با روکش pvc - دُرناب

امکان تغییر روکش مدل های مختلف وجود دارد؟

هر یک از خریداران محترم می توانند، تمامی مدل هایی را که با استفاده از روکش های راش، گردو یا بلوط طراحی و تولید شده است را با استفاده از روکش پی وی سی ثبت سفارش کنند و در انتظار درب ضدسرقت با روکش pvc خود باشند تا مراحل تعویض درب ضدسرقت در سریع ترین زمان ممکن در محل پروژه انجام پذیرد.

تعویض درب نیز که به عنوان یکی از مهم ترین دغدغه های خریداران محترم می باشد، در مقاله ای با همین نام در قسمت مقالات سایت دُرناب منتشر شده است که خریداران محترم می توانند اطلاعات خود را در ارتباط با روش های مختلف نصب درب افزایش دهند.

مدت زمان آماده سازی درب ضد سرقت روکش pvc چه قدر است؟

مدت زمان آماده سازی و تولید مدل های مختلف درب روکش pvc   درکمترین زمان ممکن است.

حداکثر زمانی که برای تولید و تحویل این دسته از درب ها به مشتریان محترم اعلام می شود، 14 روز کاری است که حداقل این عدد برای مشتریان محترم، 10 روز کاری می باشد.

در ادامه، مجموعه دُرناب به جمع بندی تمامی موارد بالا پرداخته است تا خریداران محترم بتوانند تصمیم خود را نهایی کنند.

درب ضد سرقت با روکش pvc - دُرناب

جمع بندی درب های امنیتی با روکش pvc

اگر بخواهیم این موضوع را به صورت سریع و مختصر جمع بندی کنیم می توان گفت که اگر به دنبال افزایش امنیت منزل خود هستید و در تلاش هستید تا با کمترین هزینه به این نتیجه دست یابید، انتخاب درب ضدسرقت با روکش pvc دُرناب، به دلیل نوع خاص و متفاوت زیرسازی که با ورق آهن 2 میلی متری و فوم پلی یورتان تولید و اجرا می شود، بهترین انتخاب است.

اما اگر بودجه شما بالاتر از این ارقام است، می توانید بر اساس سلیقه خود، به انتخاب مدل های مختلف درب از دیگر دسته بندی های مجموعه بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید