بررسی ابعاد مختلف درب حیاط

درب ضد سرقت » مقالات » بررسی ابعاد مختلف درب حیاط

در محتوایی که پیش روی شماست به بررسی ابعاد مختلف درب حیاط شامل قفل، رنگ، قیمت و دیگر موارد پرداخته ایم.

در این محتوا تلاش کرده ایم تا در ارتباط با موارد زیر بحث و گفت و گو کینم:

  • معرفی درب حیاط
  • طرح و مدل درب حیاط
  • رنگ درب
  • قفل درب حیاط
  • قیمت درب

در ادامه هر یک از موارد بالا را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار داده ایم تا هر یک از خریداران محترم بتوانند در کمترین زمان ممکن اطلاعات لازم و کافی موضوع مورد نظر خود را پیدا کنند.

اولین موضوعی که مورد بررسی همه جانبه و کامل مجموعه دُرناب قرار گرفته است، معرفی این درب هاست.

معرفی درب حیاط

یکی از متداول ترین سوالات مشتریان محترم هنگام خرید درب های واحد و سرویس، موضوع درب های خارجی خانه های ویلایی و ساختمان است.

این موضوع از آن جهت حائز اهمیت است که اولین راه دفاعی از منزل و محل کار این درب ها هستند.

درب های خارجی خانه های قدیمی عموما به صورت فلزی می باشند و ساختمان های امروزی غالبا با ساختار درب های فلزی فرفوژه طراحی و تولید می شوند.

اما موضوعی که در ارتباط با این نوع محصولات وجود دارد، امنیت پایین تر نسبت به درب های خارجی با ساختار ایمن تر و ضد سرقت است.

به عنوان مثال از آن جهت که نام این محتوا بررسی ابعاد مختلف درب حیاط است با یک مثال یکی از درب های ضعیف خارجی را با یکدیگر بررسی می کنیم.

شاید درب های فلزی و فرفوژه ای را دیده باشید که در ساختار ظاهری درب، به دلیل جلوه و نمای ظاهری فضاهای خالی  را ایجاد می کنند، این موضوع از چند جهت دارای ضعف است، اولین موضوع آن است که این فضاهای خالی سبب می شود تا تمامی فضای داخلی خانه و ساختمان، کاملا مشخص باشد.

دومین موضوع نیز امنیت پایین تر این درب است که سارق می تواند به راحتی به قفل درب حیاط دسترسی پیدا کند.

اما بعد از معرفی همه جانبه این موضوع، به بررسی طرح ها و مدل های مختلف این درب ها پرداخته ایم.

بررسی ابعاد مختلف درب حیاط - دُرناب

طرح و مدل درب حیاط

طرح و مدل درب حیاط به عنوان اولین نماد زیبایی و جلوه ساختمان شناخته می شود.به همین منظور هر یک از اجرا کنندگان پروژه های ویلایی، متناسب با نما و جلوه ساختمان، طراحی خود را به مرحله نصب و اجرا می رسانند.

از جمله طرح و مدل درب می توان به مدل های مختلف فلزی، راش، بلوط، گردو، ترمووود و رنگ پوششی است که هر یک از خریداران محترم می توانند بر اساس سلیقه و بودجه تعریف شده خود، درب خود را نهایی کنند.

در ادامه محتوای بررسی ابعاد مختلف درب حیاط لازم به ذکر است که هر یک از خریداران محترم می توانند بیشتر روکش ها و نماهای بالا را بر اساس رنگ درب حیاط مورد نظر خود، ثبت سفارش کنند که در ادامه این محتوا به بررسی این موضوع پرداخته ایم.

رنگ درب حیاط

موضوع بعدی که مورد نقد و بررسی قرار گرفته است رنگ درب است چرا که می تواند در زیبایی حداکثری درب تا حد قابل توجهی تغییر ایجاد کند.

از جمله رنگ درب حیاط هایی که به صورت متداول ایجاد می شود رنگ های مشکی، قهوه ای و سفید می باشد که عموما این رنگ ها در ساختار ظاهری درب استفاده می شود.

البته مشتریان محترم می توانند بر اساس سلیقه و طراحی خود رنگ های دیگری را نیز بر روی درب خود اجرا کنند.از جمله رنگ درب حیاط های پرطرفدار دیگر نیز می توان به رنگ های سبز یشمی، کرم و دیگر رنگ های روشن اشاره کرد.

یکی از محتواهایی که در قسمت مقالات دُرناب با نام درب ضد سرقت ویلایی منتشر شده است به صورت کامل این موضوع را مورد بررسی قرار داده است.

درب ضد سرقت ویلایی عموما درب هایی هستند که به عنوان درب های ورودی ویلا استفاده می شود اما در این محتوا، مطالب مرتبطی در ارتباط با این موضوع نیز منتشر شده است.

اما موضوع بعدی که مورد نقد و بررسی قرار گرفته است، موضوع قفل کار شده بر روی درب است که به صورت مفصل در ارتباط با این موضوع نیز مطالبی را ارائه کرده ایم.

بررسی ابعاد مختلف درب حیاط - دُرناب

قفل درب حیاط

قفل که به عنوان اصلی ترین موضوع در ارتباط با امنیت  درب شناخته می شود در این مورد نیز با همان اهمیت قبلی است.

قفل درب همانند تمامی مدل های قفل ضد سرقت دارای تنوع فراوانی است که این موضوع در معقوله درب های امنیتی شامل تنوع بسیار بیشتری خواهد بود که هر یک از خریداران محترم می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر از این مقاله نیز دیدن فرمایند.

اما در اربتاط با قفل درب حیاط عموما قفل های کله گاوی استفاده می شود که این نوع یراق نیز دارای تنوع فراوانی است.از جمله مدل های مشهور این قفل درب حیاط می توان به قفل کله گاوی ایتالیایی و ایرانی اشاره کرد که هر کدام از این دارای ویژگی های مربوط به خود هستند.

به عنوان مثال همان طور که پیش از معرفی قابل تشخیص است، قفل درب ایتالیایی بسیار بهتر، محکم تر و قوی تر از مشابه ایرانی می باشد.

اما موضوع بعدی، که به عنوان یکی از موضوعات اصلی برای هر یک از خریداران محترم مطرح است، موضوع قیمت درب حیاط است.

بررسی ابعاد مختلف درب حیاط - دُرناب

قیمت درب حیاط

بحث بعدی که در مقاله بررسی ابعاد مختلف درب حیاط مورد بحث قرار گرفته است، موضوع قیمت درب است.

قیمت درب حیاط ارتباط مستقیمی را با چند موضوع دارد؛ اولین موضوع ابعاد درب است که در قیمت اعلام شده تاثیر قابل توجهی را دارد، به این صورت که هر چه ابعاد درب بیشتر باشد، قیمت درب بالاتر خواهد بود.

دومین موضوع مرتبط با قیمت، روکش و طرح و مدل انتخاب شده است که هر چه روکش و طرح انتخابی سخت تر و دشوار تر باشد، قیمت درب حیاط نیز بالاتر خواهد بود.

سومین موضوع، یراق آلات کار شده در ساختار درب است که این موضوع می تواند در قیمت درب تمام شده بسیار موثر و مفید باشد.

در پایان محتوای بررسی ابعاد مختلف درب حیاط مجموعه دُرناب تلاش کرد تا تمامی موارد و جزئیات را به صورت کامل مورد نقد و بررسی قرار دهد.

 هر یک از خریداران محترم نیز می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر به همراه مشاهده مدل ها به همراه قیمت درب ضد سرقت از صفخات مختلف دیدن فرمایند.

بررسی ابعاد مختلف درب حیاط - دُرناب

مجموعه دُرناب درب ضد سرقت خود را به گونه ای دسته بندی کرده است که هر یک از خریداران محترم بتوانند در کمترین زمان ممکن، طرح و مدل خود را نهایی کرده و محصول خود را ثبت سفارش نمایند.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

وبلاگ