سوالات متداول

درب ضد سرقت » سوالات متداول

چرا که این شرکت به عنوان تولید کننده درب ضد سرقت ایرانی، امکان سفارشی سازی در طرح، یراق آلات و ابعاد را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

شرکت ما به عنوان تولیدکننده مستقیم و بدون واسطه، اقدام به فروش درب های دپویی نمی کند و هر درب ضد سرقت متناسب با سفارش مشتریان تولید و آماده می گردد.

هر یک از خریداران محترم این شرکت می توانند یک طراح درب باشند، چرا که در مجموعه ما، شما محدود به طرح ها و مدل های موجود نبوده و می توانید درب موردنظرتان را خودتان طراحی کنید.

طراحی از صفر تا 100 توسط هر یک از خریداران از جمله ویژگی های منحصر به فرد مجموعه ما است که شما عزیزان می توانید از جزئی ترین تا کلی ترین جزئیات محصول خود را بر اساس سلیقه و نوع مصرفتان تغییر دهید.

ابعاد استاندارد درب ضد سرقت مجموعه ما و بیشتر تولیدکنندگان و فروشندگان این صنعت، 115*215 سانتی متر می باشد. اما در این شرکت هیچگونه محدودیتی در سفارش درب با ابعاد خاص وجود ندارد.

تولید درب در ابعاد خاص و سفارشی برای گروه ما هیچ محدودیتی نخواهد داشت.درب ضد سرقت با ارتفاع 3 متر و عرض 160 سانتی متر، یکی از چند نمونه ای است که این گروه به مرحله نصب و اجرا رسانده است.