اهمیت رنگ و نمای کف منزل در طراحی داخلی

درب ضد سرقت » مقالات » اهمیت رنگ و نمای کف منزل در طراحی داخلی

اهمیت رنگ و نمای کف منزل در طراحی داخلی منزل و محل کار، بسیار مهم و قابل توجه است.

شاید در نگاه اول گمان کرده باشید که منظور از این عنوان، نوع سنگ و سرامیک کار شده طراحی داخلی است، اما منظور کلی، هر متریالی است که قرار است در کف نهایی شما دیده شود و دکوراسیون داخلی منزل شما را به نهایت جلوه خود برساند.

اهمیت رنگ بندی کف نهایی با درب داخلی و اتاقی

شاید با خواندن این تیتر گمان کنید که هیچ اهمیت میان درب های داخلی و امنیتی میان کف اجرا شده ندارد، اما واقعیت نکته ای فراتر از این موضوع است.

دلیل این ارتباط میان کف نهایی، درب های داخلی و امنیتی و طراحی داخلی، جلوه و نمایی است که در نهایت به منزل شما منتقل می شود.

تا سالیان گذشته درب های داخلی و اتاقی تمامی خانه های ایرانی با رنگ های قهوه ای تیره و در مواردی با رنگ قهوه ای روشن، نصب و اجرا می گردید.

اما امروزه با افزایش آگاهی مردم نسبت به موضوعات مختلف طراحی و دیزاین داخلی، این تابوی رنگ قهوه ای از میان برداشته شده و خریداران مختلف بر اساس طراحی، سلیقه و همچنین بودجه نهایی خود، به انتخاب محصول مورد نظر خود می پردازند.

بیان یک مثال می تواند ارتباط میان کف نهایی و طراحی داخلی را با درب داخلی مشخص کند.

اهمیت رنگ و نمای کف منزل در طراحی داخلی - دُرناب

تصور کنید، کف نهایی شما، سرامیک هایی با رنگ طوسی تیره هستند که توسط تیم طراح، طراحی و اجرا شده است.در مرحله بعدی بعد از آماده سازی تمامی قسمت ها، زمانی که نوبت به انتخاب درب های داخلی و سرویسی می رسد، بخش قابل توجهی از خریداران درب ضد سرقت و داخلی گمان می کنند که همچون گذشته، فقط و فقط محدود به مدل هایی هستند که به صورت دپویی در فروشگاه های مختلف وجود دارد.

اما از سالیان گذشته با شکل گیری برند هایی همچون دُرناب که به طراحی و تولید از صفر تا 100 محصولات مختلف مانند درب ضد سرقت و درب های داخلی پرداخته است، هیچگونه محدودیتی تعرف نشده است.

در تکمیل مثالی که در بالا ذکر کردیم، در این پروژه، خریدار محترم به دنبال درب های داخلی با رنگ طوسی تا حدی تیره تر کف اجرا شده است.

مجموعه ما از آن جهت که تولید کننده مستقیم و بدون واسطه این درب ها می باشد، اقدام به طراحی و تولید محصول مورد نظر کرده و نصب و اجرا را در کمترین زمان ممکن نهایی می کند.

اهمیت رنگ و نمای کف منزل در طراحی داخلی - دُرناب

این موضوع در ارتباط با درب های سرویس بهداشتی نیز به همین گونه است که در ادامه به بررسی این موضوع پرداخته ایم.

ارتباط کف نهایی و رنگ بندی درب سرویس بهداشتی

درب های سرویسی و مناسب حمام، عموما درب هایی هستند که می بایست تماما ضد آب باشند.نسل گذشته این درب ها، با نام ABS شناخته می شد که در واقعیت امر این درب ها ضد رطوبت بودند تا ضد آب.

از چند سال گذشته، نسل جدید درب های مقاوم در برابر آب با نام درب پلی وود به بازار عرضه شد که این درب ها نیز همانند مدل های مختلف درب اتاقی، دارای تنوعی رنگی کاملی هستند که اهمیت رنگ و نمای کف منزل در طراحی داخلی را چند برابر مهم تر می کند.

روکش هایی که در این دسته بندی از درب ها استفاده می شود، روکش های PVC  هستند اما نکته ای که تکمیل کننده ضد آب بودن درب پلی وود است، موضوع ساختار داخلی و زیرسازی درب است.

اهمیت رنگ و نمای کف منزل در طراحی داخلی - دُرناب

اما علاوه بر اهمیت درب های داخلی، اتاقی و سرویسی، درب ضدسرقت نیز در موضوع مورد بحث مقاله حائز اهمیت است که در ادامه به بررسی این موضوع پرداخته ایم.

اهمیت درب امنیتی در جلوه کف نهایی و طراحی داخلی

در تیتر های قبلی محتوای اهمیت رنگ و نمای کف منزل در طراحی داخلی به بررسی درب های داخلی و اتاقی پرداختیم و در این قسمت به بررسی ابعاد مختلف درب های امنیتی پرداخته ایم.

در مجموعه دُرناب، همانند دیگر محصولات درب های امنیتی واحد و لابی نیز، امکان طراحی و تولید به صورت خاص و سفارشی را دارند و هر یک از خریداران محترم می توانند بر اساس سلیقه خود، به انتخاب محصول مورد نظر خود بپردازند.

در تکمیل مثال قبلی، خریدار محترم می تواند علاوه بر درب های داخلی و اتاقی خود، درب واحد خود را نیز بر اساس نیاز از طوسی روشن و پر رنگ استفاده کند.

هر یک از مشتریان محترم می توانند به منظور مشاهده مدل های مختلف و خرید درب ضد سرقت به لینک آبی رنگ مراجعه کرده و علاوه بر انتخاب محصول مورد نظر از رنج قیمت محصولات ما نیز آگاه شوند.

اهمیت رنگ و نمای کف منزل در طراحی داخلی - دُرناب

در پایان محتوای اهمیت رنگ و نمای کف منزل در طراحی داخلی، همواره به خاطر داشته باشید که تمامی جزئیات و ریزه کاری های موجود در منزل، دارای اهمیت و موضوعی مهم و حساس می باشند که توجه به آن ها سبب جلوه و زیبایی بیشتر خانه و محل کار ما خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

وبلاگ