درباره ما

درب ضد سرقت » درباره ما

گروه درب های ضد سرقت دُرناب ، تولید کننده درب ضد سرقت ایرانی با کیفیت شما را به افزایش آگاهیتان نسبت به درب ضدسرقت دعوت می کند.

مقدمه

با سلام و احترام به شما خریدار محترم که قصد دارید اطلاعات بیشتری را در ارتباط با گروه درب های ضد سرقت دُرناب در اختیار داشته باشید.در این قسمت سعی کردیم اطلاعات کاملی را از کارخانه مرکزی تا نمایشگاه محصولاتمان در اختیار شما قرار دهیم؛ با ما همراه باشید.

مجموعه دُرناب

این مجموعه با استفاده از تلاش و همفکری تیم متخصصان خود، برای اولین بار در کشور اقدام به تولید درب ضد سرقت با زیرسازی خاص و منحصر به فرد ویژه ای کرده است.این شرکت اقدام به تولید زیرسازی درب هایی با ورق پانچ 20 در 20 کرده که در میان تولیدکنندگان این صنعت قابل توجه است.

علاوه بر زیرسازی، مجموعه ما، در چارچوب نیز تغییرات چشمگیری ایجاد کرده است.این شرکت چارچوب تمامی درب های خود را با ورق آهن 2 میلی متری که ضخامت بسیار بالایی در چارچوب است تولید می کند.

کارخانه و نمایشگاه مرکزی

کارخانه مرکزی تولیدات شرکت در فاصله 45 دقیقه ای از شهر تهران و در منطقه آدران و نمایشگاه مرکزی و دفتر فروش ، درخیابان شریعتی ، ابتدای خیابان خواجه عبدالله انصاری قراردارد، که شما خریدار محترم می توانید با تماس و هماهنگی قبلی همه روزه از ساعت 8 صبح لغایت 8 از دفتر مرکزی بازدید فرمایید.

این مجموعه به منظور افزایش رضایت مندی مشتریان خود ، این امکان را به شما می دهد تا در صورت نیاز به بررسی روند تولید درب سفارشیتان، از خط تولید کارخانه دیدن فرمایید. تیم مشاوره ما از راه های جلسه حضوری در شرکت، تماس، سایت، اینستاگرام و تلگرام آماده به پاسخگویی تمامی سوالات و سفارشات شما می باشد.