تعدادی از پروژه ها

درب ضد سرقت » تعدادی از پروژه ها

در این قسمت تعدادی فیلم از تعدادی از پروژه ها انجام شده ( از لحظه تحویل درب تا اتمام نصب آن ) توسط مجموعه درناب برای آشنایی شما عزیزان با طریقه نصب درب و قفل و شکل پایانی پروژه ها آمده است

تعویض و نصب

 تعدادی از پروژه های انجام شده در زمینه تعویض انواع درب، با مراجعه به محتوای تعویض درب ضدسرقت ، اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید.نصب و اجرای درب لابی ضد سرقت با عرض 4 متر و ارتفاع 3 متر که به صورت دو لنگه و با روکش بلوط تولید و اجرا شده است.

نصب و اجرای درب ضد سرقت مدرن با ارتفاع 3 متر در منطقه کردان کرج.روکش نمای خارجی این درب به صورت تمام شیشه بوده و نمای داخلی آن با رنگ پوششی مشکی، طراحی و تولید شده است.در این ویدیو می توانید از صفر تا 100 نصب و اجرای این درب را مشاهده فرمایید.نصب و اجرای درب ضد سرقت ارزان به صورت بدون تخریب در منطقه قیطریه تهران که در کمتر از 45 دقیقه نصب و اجرا گردید. تعویض بدون تخریب درب در شرکت با استفاده از تولید نیم چارچوب سفارشی شرکت انجام می پذیرد که در این ویدیو به صورت کامل نمایش داده شده است.

درب ضد سرقت کلاسیک کد 206، یکی از پرفروش ترین درب های ضد سرقت مجموعه ما است که در این ویدیو می توانید از صفر تا 100 تعویض این درب را مشاهده کنید.