درب ضد سرقت دُرناب

فروش درب ضد سرقت در انواع مدل های ارزان، کلاسیک و مدرن

دسته بندی درب های دُرناب

انواع درب ساختمانی با قابلیت سفارشی سازی

ویدیو و تیزر معرفی مجموعه دُرناب

درب ضد سرقت چیست؟

درب ضد سرقت به درب هایی گفته می شود که از نظر زیرسازی و استراکچر دارای ساختار قوی تر و محکمی تر هستند و می توانند زمان بیشتری را نسبت به درب های چوبی و فلزی معمولی مقاومت کنند.

در ضد سرقت از دیدگاه برخی از مشتریان درب هایی هستند که شکل ظاهری متفاوت تری را نسبت به درب های چوبی معمول دارند، اما واقعیت بر خلاف این موضوع بوده و تعیین کننده ی ایمنی و مقاومت درب، مشخصات فنی و ساختار داخلی آن است.

در شرکت دُرناب این اطلاعات فنی به شرح ذیل است و تمامی درب های مجموعه مانند درب ضد سرقت ارزان، کلاسیک، مدرن، لابی و دیگر محصولات درب های امنیتی، به صورت واحد با این استراکچر و اطلاعات فنی، تولید و به محل پروژه شما ارسال می گردند.

 • چهارچوب

ضخامت ورق چهارچوب تمامی محصولات 2 میلی متر بوده که این ضخامت، بالاترین ضخامت ورق چهارچوب در ایران می باشد.موضوع ضخامت ورق، یکی از مواردی است که در شیوه دیلم کردن درب توسط سارقین اهمیت بالایی دارد و هرچه ضخامت چهارچوب کمتر باشد، مدت زمان دیلم شدن آن نیز پایین تر خواهد بود.

 • آهن کشی دورلنگه و ساختار داخل دربهای ضد سرقت

آهن کشی دورلنگه و ساختار داخل دربهای ضد سرقت مجموعه ما، به صورت کاملا انحصاری و اختصاصی میباشد.

دور لنگه تمامی درب ها، قوطی های 30*50 با ضخامت ورق 2 میلی متر کار شده است که ترکیب این قوطی و چهارچوب در کنار هم، سبب افزایش نیروی لازم برای دیلم کردن در ضد سرقت شما می شود.

در ساختار وسط درب نیز قوطی های 20*20 و 30*30 مجددا با ضخامت ورق 2 میلی متر آهن(بالاترین ضخامت ورق در کشور)به صورت عمودی و افقی کار شده اند تا علاوه بر افزایش مقاومت و امنیت قسمت میانی، لنگه درب نیز محکم تر و مقاوم تر نسبت به درب ضد سرقت ارزان موجود در بازار عمل کند.

علاوه بر قوطی کشی های انجام شده در قسمت میانی بهترین درب ضد سرقت بازار ایران، ورق گالوانیزه سرتاسری با ضخامت 25/1 میلی متر نیز در ساختار لنگه اجرا می شود تا فوم پلی اورتان تزریق شده در میان دو روکش درب، در لنگه جا به جا نشود که در ادامه به بررسی و معرفی این متریال نیز توضیحاتی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

 • محافظ جای قفل

محافظ جای قفل درب ضد سرقت جدید به این معنا است که قفل انتخابی مشتریان محترم، داخل یک باکس(جعبه) آهنی با ضخامت ورق 2 میلی متری آهن قرار می گیرد تا یکی از مهم ترین اجزای درب، در امنیت و حفاظت کامل باشد تا سارقین نتوانند به راحتی به قفل شما دسترسی پیدا کنند.

 • محافظ سیلندر

محافظ سیلندر دربهای ضد سرقت دُرناب، یکی دیگر از جزئیاتی هستند که در ارزانترین درب ضد سرقت این مجموعه نیز نصب و اجرا می شوند.

این محافظ سیلندر که مجددا با ضخامت ورق آهن 2 میل میباشد روی سیلندر یا توپی درب جوش می خورد تا درب امنیتی شما در مقابل یکی دیگر از شیوه های سرقت(توپی زنی)در امان باشد.

در این شیوه از سرقت، سارق با ضربه زدن به سیلندر درب شما به راحتی آن را می شکند و با قراردادن سیلنندر خود، وارد منزل میشود که با اتصال این محافظ سیلندر، زمان دسترسی و سهولت تخریب آن، به شدت کاهش پیدا می کند.

 • تزریق فوم پلی اورتان

تزریق فوم پلی اورتان، یکی دیگر از جزئیات و مشخصات فنی است که در بهترین درب ضد سرقت بازار ایران وجود دارد.

فوم پلی اورتان که به دلیل عایق صوتی و حرارتی در داخل درب تزریق می شود یکی از مواردی است که به صورت انحصاری در مجموعه دُرناب انجام می پذیرد.فوم پلی اورتان مایع که با دانسیته 45 در ساختار داخل درب های امنیتی مجموعه وجود دارد، بالاترین دانسیته فوم بوده که وزن پایین تری را نسبت به پشم سنگ و مقاومت و ایمنی بالاتری را نسبت به یونیولیت و متریال های دیگر ارزانترین درب های ضد سرقت در بازار ایران دارد.

اما شیوه اجرای این فوم به این صورت است که فوم مایع از قسمت پایینی درب تزریق شده و بعد از گذشت حدود 30 دقیقه سفت و محکم می شود و درب ضدسرقت جدید شما آماده مونتاژ و ارسال به محل پروژه می گردد.

 • آلومینیوم اختصاصی دورلنگه

مجموعه دُرناب در ساختار متریالی که در اطراف لنگه درب می چرخد نیز تغییراتی را ایجاد کرده است. دور لنگه تمامی محصولات در ضد سرقت ما، پروفیل آلومینیوم اختصاصی مجموعه می چرخد که این پروفیل سبب می شود تا درب شما از نمای داخلی منزل، هنگامی که در حالت بسته قرار دارد، شکل ظاهری زیباتر و بهتری را داشته باشد. (در درب های ارزان و آماده بازار، کلاف دور لنگه به صورت فلزی بوده که از نمای داخلی و خارجی، حدود 5 سانتی متر از روکش درب شما را اشغال می کند و ظاهر و جلوه قشنگی ندارد)

ضخامت این پروفیل آلومینیومی برای قرارگرفتن روکش درب 8 میلی متر بوده که این امکان را در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد تا هر روکشی را اعم از سرامیک، بتن، شیشه و دیگر متریال ها در نمای داخلی و خارجی درب خود بدون هیچگونه مزاحمتی داشته باشند.

 • لاستیک آب بند و هوابند

لاستیک آب بند و هوابند مجموعه دُرناب بر خلاف دیگر نمایندگی های درب ضد سرقت در ایران که بر روی چهارچوب درب قرار نصب میشود، روی لنگه درب(پروفیل آلومینیومی) قرار دارد که در این حالت لاستیک تحت فشار لنگه خود بوده و سبب مستحکم شدن فاصله میان درب و چهارچوب می گردد.

در سیستم اجرای این شیوه علاوه بر آب بند و هوابند بودن بهتر درب سبب می شود تا هیچگونه درز و شیاری بین لنگه درب ضد سرقت جدید شما ایجاد نشده که این موضوع یک بار دیگر به خاطر یکی از رایج ترین شیوه های ضد سرقت(دیلم کردن) حائز اهمیت است.

 • لولای اختصاصی

لولای بهترین درب ضد سرقت می بایست شرایط و ویژگی های منحصر به فردی را داشته باشد.مجموعه ما در تمامی مدل های درب امنیتی خود از لولای 14 سانتی متری با ورق 3 میلی متر که به صورت دستساز تولید می شود، استفاده می کند.

این لولا این امکان را در اختیار تولید کننده(دُرناب) قرار می دهد تا با قیمت درب ضد سرقت متعارف محصولات لولایی خود را تا ارتفاع 350 سانتی متر و عرض 140 سانتی متر به صورت تک لنگه طراحی و تولید کند.

علاوه بر این، مجموعه ما تمامی تولیدات خود را از نظر افتادگی و ول کردن لولا تا 10 سال گارانتی می کند که این موضوع در سفارشات اختصاصی حائز اهمیت می باشد.

انواع درب ضد سرقت

انواع درب ضد سرقت از نگاه مجموعه های مختلف، تعاریف متفاوتی را دارد.در مجموعه دُرناب، انواع درب ها از نظر شکل ظاهری و روکش تقسیم بندی شده اند چرا که ساختار و استراکچر تمامی درب ها واحد و مشخص است.

درب ضد سرقت ارزان

درب ضد سرقت ارزان به مدل هایی گفته می شود که عموما با روکش ارزان قیمت مانند PVC (پلاستیکی) طراحی و تولید می شوند.این مدل از در ضد سرقت عموما در پروژه هایی مورد استفاده قرار می گیرد که بیشتر موضوع کیفیت مطرح است و زیبایی و جلوه درب در درجات پایین تری قرار می گیرد.

درب ضد سرقت کلاسیک

درب ضد سرقت کلاسیک همان طور که از نامگذاری آن مشخص است، به مدل هایی اختصاص پیدا می کند که از نظر ظاهری دارای برجستگی هستند و شکل و شمایل کلاسیک و لوکس(مانند درب های قدیمی)به خود گرفته اند.

درب ضد سرقت مدرن

درب ضد سرقت مدرن نیز به محصولاتی گفته می شود که روکش و شکل ظاهری آن ها از محصولات عرف بازار خارج می شود.روکش های شیشه ای، بتنی و سرامیکی، از جمله روکش هایی هستند که در میان محصولات مدرن و لوکس مجموعه قرار می گیرند.

مزایا و ویژگی های درب ضد سرقت

مزایا و ویژگی های درب ضد سرقت را می توان به موضوعات فنی و استراکچری نسبت داد، اما از آن جهت که در بخش قبلی به معرفی و بررسی ویژگی های داخلی درب های امنیتی مجموعه پرداخته ایم، در این قسمت به بررسی و معرفی یکی از ویژگی های منحصر به فرد مجموعه پرداخته ایم.

مجموعه دُرناب، این امکان را در اختیار خریداران محترم قرار می دهدتا بدون دغدغه و نگرانی در ارتباط با ابعاد و اندازه درب قدیمی خود، به سفارش درب ضدسرقت جدید با قیمت متعارف بپردازند.

تمامی محصولاتی که در دسته بندی های مختلف سایت وجود دارد، به صورت سفارشی طراحی و تولید می شوند و شکل ظاهری و ابعاد آن، به صورت کامل در اختیار مشتریان محترم است.به همین دلیل یکی از اصلی ترین و مهم ترین مزایا و ویژگی های مجموعه ما، تولید سفارشی و منحصر به فرد تمامی محصولات است.

نکات مهم خرید درب ضد سرقت

نکات مهم خرید درب ضد سرقت را می توان به فروشگاه یا کارخانه و گارانتی و خدمات پس از فروش مجموعه های مختلف نسبت داد.

خریداران محترم می بایست در زمان خرید خود به موضوعاتی از قبیل اطلاعات فنی درب ها، مواد مصرفی در ساختار داخلی و خارجی درب و مدت زمان آماده سازی محصول مورد نظر خود توجه نمایند.

اطلاع از شرایط خدمات پس از فروش و گارانتی دربهای ضد سرقت، یکی دیگر از مواردی است که مشتریان محترم می بایست در زمان عقد قرارداد به این موضوع توجه نمایند تا در زمان بروز خرابی، دچار مشکل نشوند.

عوامل موثر در قیمت درب های ضد سرقت

عوامل موثر در قیمت درب های ضد سرقت در فروشگاه ها و شرکت های مختلف، تعاریف متفاوتی را دارد.در مجموعه دُرناب مواردی از قبیل نوع روکش کار شده در ساختار داخلی و خارجی درب، ابعاد استاندارد یا سفارشی، نوع قفل کارشده، اکسسوری های مربوط به درب و مواردی از این قبیل در تعیین قیمت درب ضد سرقت نقش موثری را دارد.

قیمت درب ضد سرقت در شوروم مرکزی دُرناب و دیگر فروشگاه های مجاز سراسر کشور یکسان بوده و خریداران محترم می توانند بدون واسطه و نگرانی، از تولید کننده، محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند.

مراحل نصب و هزینه نصب

مراحل نصب و هزینه نصب در شرکت های مختلف، شیوه و روال یکسانی را طی می کند.در مجموعه ما، مراحل نصب و اجرا، به شیوه اندازه گیری آن ارتباط دارد که در قسمت مقالات سایت با عنوان تعویض درب ضدسرقت منتشر شده است که مشتریان محترم می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر، از این مقاله دیدن فرمایند.

اما با توجه به نوسان شدید قیمت ها در شرایط کنونی کشور، در ارتباط با هزینه نصب ارزانترین درب ضدسرقت تا خاص ترین و سفارشی ترین درب، امکان اعلام قیمت دقیقی وجود ندارد و مشتریان محترم می تواند با استفاده از راه های ارتباطی، با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشند.

سفارش و خرید اینترنتی درب ضد سرقت از دُرناب

سفارش و خرید اینترنتی درب ضد سرقت از دُرناب همانند خرید دیگر محصولات از فضای مجازی اتفاق می افتد.هر یک از مشتریان محترم می توانند بعد از انتخاب محصول مشابه مورد نظر خود در میان کد های موجود در وبسایت و اطلاع از شرایط پروژه خود مانند ابعاد، رنگ، طرح و قفل مورد نظر، به وسیله هر یک از شیوه های مورد نظر با کارشناسان فروش مجموعه ارتباط برقرار کنند و فرآیند خرید درب ضد سرقت جدید خود را به مرحله تولید برسانند.

مجله دُرناب

سوالات متداول

مدت زمان آماده سازی به عوامل مختلفی بستگی دارد، اما به صورت کلی در بازه 15 تا 25 روزکاری، آماده نصب و اجرا می باشند.

هر یک از خریداران محترم می توانند با هماهنگی قبلی، مبلغ مانده حساب خود را که بابت نصب درب است، در محل پروژه پرداخت نمایند.

چرا که مجموعه دُرناب تولید کننده مستقیم درب ضد سرقت بوده و هیچگونه واسطه ای در این خرید وجود ندارد.

با توجه به زیرسازی و استراکچر واحد و یکسان مجموعه، هیچ تفاوتی از نظر کیفیت در میان محصولات مختلف وجود ندارد.

مجموعه ما قادر است هر رنگ دلخواهی که شما عزیزان برای درب خود بخواهید به صورت سفارشی برایتان تولید کند.

هیچ درب ضد سرقتی به صورت 100 درصد غیر قابل نفوذ نیست ولی دربهای مجموعه دُرناب با توجه به توضیحاتی که در سایت ارائه کرده ایم، جزء ایمن ترین دربهای ضد سرقت میباشند.

برای خرید درب ضد سرقت درناب به 2 صورت تلفنی و حضوری میتوانید اقدام فرمایید.

نظرات و دیدگاه ها

1-16 of 16 reviews
 1. یکی از اصلی ترین دغدغه های من تولید درب ضد سرقت کاملا مشابه تصویر بود که این مهم توسط تیم عالی و درجه یک دُرناب به نحو احسن انجام شد

  • ممنون از لطف و محبتتان جناب سرمدی

 2. سلام و سپاس از تیم عالی دُرناب
  با خرید این درب یکی از اصلی ترین دغدغه های من بابت کیفیت رنگ درب به صورت کامل حل شد
  سپاس فراوان

  • ممنون از شما جناب تقویان عزیز، بابت انتخاب ما

 3. از مجموعه خوب دُرناب بابت انجام بدون تخریب درب ضد سرقت تشکر میکنم
  سالم و تندرست باشید

 4. کیفیت درب و برخورد پرسنل بسیار خوب می باشد.

  • سلام و سپاس از محبت و لطف شما به مجموعه دُرناب.

 5. با توجه به همکاری در چند پروژه با مجموعه درناب ، مدیریت فنی و با اخلاق حرفه ای، دقت در طراحی و اجرا و تسلط به کار ،همچنین رعایت زمان بندی از نکات مثبت مجموعه است که موجبات تداوم همکاری را منجر می شود

  • سلام و سپاس از لطف شما جناب آقای مهندس ایقانی، به امید همکاری های بیشتر و آرزوی سلامتی و امنیت برای شما.

 6. سلام امکان تولید درب پیوت با ارتفاع 4 متر هم هست؟

  • سلام وقت بخیر، بله امکان تولید درب پیوت کد 533 در ابعاد شما وجود دارد.

 7. با تشکر فراوان از گروه درناب
  بسیار حرفه ای و خوش قول

  • سلام و سپاس جناب آقای مهندس درویش، به امید روزهای همراه با سلامتی و امنیت. با احترام گروه درب های ضد سرقت دُرناب

 8. سلام من از بچه های درناب خیلی ممنون هستم درب به موقع حاضر شد هنگام نصب هم بسیار بادقت و تمیز کارکردن و در آخر هم همه جا از تمیز کرده و به ما تحویل دادند ممنون از همه زحمات

  • سلام و سپاس از لطف شما به گروه دُرناب، به امید روزهای همراه با سلامتی و امنیت. با احترام و افتخار

 9. سلام این درب ضد سرقت کلاسیک چه نوع روکشی دارد ؟؟؟

  • سلام وقت شما بخیر، روکش موجود در تصویر درب ضد سرقت کلاسیک با کد 214، راش می باشد.

 10. سلام خسته نباشید این درب مخفی کشویی که عکسش هست رو میشه از نزدیک دید؟
  ممنون از گروه دُرناب

  • سلام وقت بخیر
   بله بانو همه روزه از ساعت 9 صبح تا 7 شب میزبان شما هستیم

 11. سلام کاراتون عالیه واقعا ممنون

 12. سلام وقت بخیر
  هزینه نصب به چه صورت محاسبه میشه؟

  • سلام وقت بخیر هزینه نصب درب ضد سرقت ارزان بر اساس مدل انتخابی خدمتتون اعلام میشه.

 13. عالی

  • سپاس از لطف شما.

 14. تخفیف نمیزنید برای محصولات؟

  • فعلا خیر دوست عزیز

 15. وزن درب؟

  • وزن این درب در ابعاد استاندارد بین 120 تا 130 کیلوگرم می باشد.

 16. درب جدیده؟

  • بله دوست عزیز