مراحل خرید

اولین مرحله خرید درب ضد سرقت ، انتخاب طرح و مدل مد نظر شما خریدار گرامی است.گروه دُرناب علاوه بر 189 مدلی که در سایت خود منتشر کرده است این امکان را نیز در اختیار شما قرار می دهد تا براساس سلیقه و نیازتان درب ضد سرقت خود را طراحی کنید.امکان انتخاب طرح ، رنگ ، ابعاد ، نوع چوب و یراق آلات و تمامی اجزای دیگر درب ضد سرقت ، فرصتی است که توسط دُرناب در اختیار شما قرار گذاشته شده است.

طراحی

در مرحله دوم بعد از انتخاب و یا طراحی درب ضد سرقت ، نوبت به ثبت سفارش آن در کارتاپل مدیر فروش دُرناب می رسد که این امر به منظور آسایش و راحتی شما خریدار محترم از روش های حضور در نمایشگاه مرکزی دُرناب ، تماس تلفنی ، مشاوره آنلاین سایت ، دایرکت و کامنت اینستاگرام  و چت واتساپ امکان پذیر است.

ثبت سفارش

در مرحله سوم از طرف مدیر فروش دُرناب یک پیش فاکتور که شامل قیمت درب ضد سرقت ، هزینه های باربری و انتقال ، هزینه نصب یا تعویض درب ضد سرقت و همچنین اکسسوری ها و لوازم انتخابی شما شامل روکوب ، توکوب ، آستانه درب استیل و مواردی از این قبیل در واتساپ و یا تلگرام شما ارسال می شود که بعد از تایید آن نوبت به مرحله بعدی خرید درب ضد سرقت می رسد.

دُرناب

مرحله اول)پیش پرداخت:

بعد از تایید پیش فاکتور ، خریدار محترم می بایست 60% از مبلغ کل فاکتور را پرداخت نماید.

مرحله دوم)ارسال:

بعد از پرداخت پیش پرداخت توسط شما خریدار محترم ، تولید درب ضد سرقت سفارشی شما شروع می شود و پس از اتمام آن و در زمان ارسال ، می بایست 30% مابقی مبلغ کل فاکتور را پرداخت نمایید.

مرحله سوم)نصب:

بعد از انتقال درب ضد سرقت شما به محل جدید و نصب آن ، نوبت به پرداخت 10% باقی مانده کل فاکتور می رسد و خرید درب ضد سرقت شما از سایت گروه درب های ضد سرقت دُرناب به پایان می رسد.

لازم به ذکر است که در نظر د اشته باشید ، تمامی درب های ضد سرقت دُرناب به صورت سفارشی تولید شده و دپو نیستند ؛ منظور از تولید سفارشی آن است که تولید درب ضد سرقت شما بلافاصله بعد از سفارش شما و براساس ابعاد و سلیقه دلخواه شما تولید می شوند و معمولا زمان ما بین مرحله اول تا مرحله چهارم ، حدود 15 الی 20 روز می باشد.در پایان همواره در نظر داشته باشید که امنیت یکی از مهم ترین نعمت های خداوند است پس برای حفظ و افزایش آن تلاش کنیم.

keyboard_arrow_up