منظور از آستانه یا پاخور استیل درب چیست؟

درب ضد سرقت » مقالات » منظور از آستانه یا پاخور استیل درب چیست؟

آستانه استیل یا پاخور استیل، موضوعی است که به عنوان مقاله این هفته مجموعه دُرناب انتخاب گردیده است.

در این محتوا تلاش کرده ایم تا این محصول یا اکسسوری درب های ورودی و امنیتی را مورد نقد و بررسی قرار دهیم تا هنگامی که خریداران محترم به منظور خرید مدل های مختلف به شرکت ها و شوروم های مختلف مراجعه می کنند، اطلاعات کافی و مفیدی را در ارتباط با این موضوع خاص و متفاوت کسب نمایند.

منظور از متعلقات درب امنیتی چیست؟

دربهای ضد سرقت همانند تمامی محصولات دیگر موجود در بازار ایران دارای اکسسوری ها و متعلقات فراوانی هستند که یکی از مشهور ترین و پر استفاده ترین آن ها آستانه استیل است.

آستانه استیل همانطور که از نامش پیداست مربوط به قسمت پایینی درب بوده و از جنس استیل می باشد که در ادامه محتوای منظور از آستانه یا پاخور استیل درب چیست؟ به صورت مفصل توضیح خواهیم داد.

اما پیش از آغاز این موضوع، علاوه بر این اکسسوری مشهور یکی دیگر از این موارد، روکوب ها و توکوب ها هستند که به منظور زیبایی و جلوه بیشتر درب های ضد سرقت مورد استفاده قرار می گیرند.

مجموعه دُرناب به منظور کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این موضوع، محتوایی را در قسمت مقالات خود با نام معرفی روکوب و تو کوب در انواع درب های ساختمان منتشر کرده است که مطالعه این محتوای کوتاه نیز می تواند در انتخاب اکسسوری درست و صحیح درب به شما کمک کند.

اما در ادامه به بررسی و معرفی آستانه استیل یا پاخور استیل درب پرداخته ایم.

منظور از آستانه یا پاخور استیل درب چیست؟ - دُرناب

معرفی آستانه استیل درب ضدسرقت

همان طور که پیش تر نیز اشاره کردیم آستانه استیل، زائده استیلی است که در قسمت پایینی چارچوب یا در اصطلاح در قسمت پاخور درب، نصب و اجرات می گردد.

پاخور استیل به دو علت بر روی درب نصب و اجرا می گردد؛

  • زیبایی و جلوه ای که به درب شما می بخشد
  • جلوگیری از کثیفی آستانه درب

شاید برای شما این سوال ایجاد شود که آستانه استیل درب، چگونه می تواند به زیبایی و نمای درب کمک کند؟ پاسخ این سوال زمانی مشخص می شود که خریدار محترم، در دستگیره درب خود که به عنوان یکی از معیار های زیبایی درب شناخته می شود از مدل های مختلف استیل انتخاب کرده باشد، ترکیب دستگیره درب و آستانه با رنگ استیل سبب ایجاد یک هارمونی جذاب و متفاوت می شود.

و سوال دوم که این اکسسوری چرا در نظافت درب مهم است، موضوعی است که در ادامه این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است.

نظافت راحت تر با آستانه استیل چگونه ممکن می شود؟

اصلی ترین استفاده از آستانه استیل درب به منظور جلوگیری از کثیفی پاخور درب و نظافت ساده و راحت آن است.

هنگامی که درب شما که با وسواس و دقت بالا از سایت دُرناب انتخاب شده در محل نصب خود اجرا می شود، چهار طرف درب یا چهارچوب به صورت آهنی بوده و از جنس ورق 2 میلی متری می باشد.

زمانی که شما و دیگر افراد از این آستانه درب عبور می کنند، کثیفی و خاک زیر کفش، بر روی آستانه درب ضدسرقت مدرن و جذاب شما می نشیند، چرا که از جنس آهن بوده و دارای خلل و فرج بسیاری است.

این موضوع دردناک تر خواهد بود زمانی که چهارچوب درب شما با رنگ مشکی کوره ای تولید شده باشد که این موضوع جلوه و نمای خاک و کثیفی را بیشتر نشان خواهد داد.

اما موضوع بعدی و آخرین مطلبی که در محتوای منظور از آستانه یا پاخور استیل درب چیست؟ مورد بررسی قرار گرفته است، شیوه خرید و نصب و اجرای محصول مورد نظر است.

منظور از آستانه یا پاخور استیل درب چیست؟ - دُرناب

خرید و نصب پاخور استیل درب چگونه است؟

یکی از مواردی که از نگاه خریداران به عنوان مزیت این محصول شناخته می شود، امکان خرید و نصب در هر زمان ممکن بعد از نصب و اجرای درب است.

پاخور استیل از آن جهت که بر اساس اندازه آستانه درب شما برش خورده و روی آن نصب می شود و هیچگونه تداخلی را با ساختار داخلی و استراکچر درب ندارد، می تواند در هر زمان ممکن بعد از تعویض و نصب درب ضد سرقت شما نیز انجام شود.

موضوع تعویض درب نیز یکی از مواردی است که بخش قابل توجهی از خریداران محترم به دلیل تفکر در ارتباط با کثیفی ها، سر و صدا و زمان بالا، از خرید درب منصرف می شوند.

این موضوع در حالی است که در محتوای تعویض درب مجموعه دُرناب، این موضوع به دلیل شیوه کاملا نوین و ویژه مجموعه از بین رفته است و خریداران محترم می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانند از این مقاله دیدن فرمایند.

در پایان تیم تولید محتوای مجموعه امیدوار است، اطلاعات مختصر در عین حال مفیدی را به شما منتقل کرده باشد تا در هنگام خرید محصولات مختلف، بدون هیچگونه دغدغه، تصمیم خود را نهایی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید