درب چوبی

  1. درب ضد سرقت
  2. chevron_left
  3. مقالات
  4. chevron_left
  5. درب چوبی

درب چوبی و مدل های مختلف آن همانند : ( درب چوبی ورودی، درب چوبی شیشه خور ) و تمامی موضوعاتی که به مدل های مختلف این نوع از درب مربوط است در این محتوا به صورت جامع و کامل بررسی شده است.

به چه درب هایی درب چوبی گفته می شود؟

همان طور که واضح و مشخص است به درب هایی که از جنس چوب های طبیعی تولید شده باشند درب چوبی گفته می شود.شاید این سوال ایجاد شود که تمامی درب های موجود در بازار از جنس چوب های طبیعی هستند اما این پاسخ این سوال با وجود درب های آلومینیومی و UPVC واضح و مشخص می شود.

درب های چوبی تنها مخصوص درب چوبی اتاق و سرویس بهداشتی نیست و می توان درب ضد سرقت را نیز به عنوان یک درب چوبی نامید چرا که بخش قابل توجهی از مدل های درب ضد سرقت ارزان و دیگر دسته بندی ها نیز از جنس چوب تولید می شوند.

شاید تنها دسته بندی درب ضد سرقت مدرن دُرناب از جمله دسته بندی هایی است که روکش های مربوط به آن با شیشه، بتن و میکروسمنت تولید می شوند و آن ها را نمی توان در دسته بندی درب چوبی قرار داد.

درب چوبی

اما درب چوبی ورودی که به عنوان یکی از متداول ترین سوالات خریداران و جستجوی کاربران اینترنتی است در واقع همان درب لابی  یا درب تمام چوب است که به این نام در میان خریداران رایج تر است؛ در بخش بعدی این محتوا به بررسی درب چوبی ورودی پرداخته ایم و مدل های مختلف و قیمت این دو دسته بندی متفاوت را بررسی کرده ایم که با خواندن آن می توانید به انتخاب بهترین جنس و قیمت بپردازید.

مقایسه مدل های مختلف درب چوبی ورودی

انتخاب و خرید درب چوبی ورودی از نگاه مشتریان به عنوان سخت ترین و طاقت فرسا ترین بخش خرید جزئیات یک ساختمان نوساز و یا در حال بازسازی است.دلیل این موضوع نیز این است که این درب قرار است تا سالیان سال در مقابل چشم آن ها باشد و در هر بار ورود و خروج از ساختمان آن را مشاهده کنند.

نکته دیگری که انتخاب درب چوبی ورودی را سخت می کند، ابعاد عظیم و قابل توجه این درب ها است.ابعاد بزرگ این درب سبب می شود تا انتخاب طرح و مدل برای کارفرمایان و مجریان پروژه ها سخت و دشوار شود چرا که طراحی و اجرای مدل های مختلف در سایز بزرگ جذاب تر و چشم نواز تر است.

اما پرسشی که در این قسمت مطرح می شود این است که برای انتخاب درب چوبی ورودی کدام یک از مدل های درب چوبی شیشه خور، درب ضد سرقت کلاسیک و یا درب چوبی ورودی تمام چوب مناسب تر و به صرفه تر است؟

درب چوبی ورودی

درب ورودی تمام چوب

درب چوبی ورودی تمام چوب را می توان به عنوان آخرین گزینه در میان انتخاب خریداران قرار داد، چرا که درب های تمام چوب از آن جهت که تماما با چوب های طبیعی طراحی و تولید می شوند، قیمت قابل توجه و بالایی را دارند.

شاید وجود طرح های منبت کاری شده و نقش برجسته در نگاه اول خریداران را مجذوب و مجبور به خرید درب تمام چوب کند اما با وجود قیمت بالای انواع مدل های چوب طبیعی مانند چوب راش، گردو، بلوط و دیگر اقسام روکش، این انتخاب از نگاه مشاورین فروش دُرناب، اقتصادی و به صرفه نمی باشد.

درب چوبی ورودی

درب چوبی شیشه خور

درب چوبی شیشه خور در قسمت دیگری از مقاله نیز به عنوان یکی از انواع درب چوبی اتاق معرفی می شود اما در این قسمت انتخاب درب چوبی شیشه خور را می توانید به عنوان گزینه دوم انتخاب های خود قرار دهید، چرا که درب چوبی شیشه خور به دلیل استفاده بیشتر از شیشه در ساختار طراحی و اجرا، قیمت بالاتری را نسبت به درب های چوبی ورودی بدون شیشه دارد.

نکته دیگری که انتخاب این درب را در جایگاه دوم لیست انتخابی خریداران محترم قرار می دهد، امنیت پایین تر درب های چوبی شیشه خور نسبت به درب های بدون شیشه است، چرا که شیشه به هر اندازه که سفت، سخت و محکم باشد، نمی تواند محافظ و سد قابل قبولی برای ایجاد امنیت در اولین قسمت ورودی خانه شود. اما انتخاب اول با این تفاسیر باید از همه نظر کامل، زیبا و قوی باشد چرا که ممکن است توضیحاتی که پیشتر به آن اشاره کردیم، خرید درب چوبی ورودی را سخت تر از پیش از دانستن این نکات کرده باشد، درب وردی ضد سرقت، نام پیشنهاد اول گروه دُرناب به خریداران محترم درب های عظیم و بزرگ ساختمان های لوکس و خاص است.

درب چوبی شیشه خور

درب چوبی ضد سرقت

انتخابی که در چایگاه اول قرار می گیرد، درب چوبی وردی ضد سرقت است.این درب ها علاوه بر داشتن ظاهری چوبی، جذاب و زیبا از ساختار درب های ضد سرقت پیروی می کنند و امنیت بسیار بالاتری در اختیار خریداران محترم حود قرار می دهد.

در واقع این درب ها، درب های ضد سرقتی هستند که تنها ابعاد بزرگ و غول آسایی دارند، اما سوالی که مطرح می شود این است که این درب ها نیز توانایی تولید در تمامی ابعاد و سایز های سفارشی مشتریان را دارد؟

گروه دُرناب به عنوان تولید کننده درب ضد سرقت ایرانی، طراحی و تولید انواع درب های چوبی ورودی با ساختار ضد سرقت را در تمامی ابعاد سفارشی مشتریان به مرحله نصب و اجرا می رساند.

نکته ای که در ارتباط با تولیدات درب چوبی ورودی دُرناب مهم و حائز اهمیت است، زیرسازی و استراکچر منحصر به فرد است که شامل جزئیات و اطلاعات فراوانی است که بررسی آن در این محتوا لازم نیست اما خریدارانی که تمایل دارند اطلاعات بیشتری را در ارتباط با این استراکچر قدرتمند بدست آورند، می توانند با مطالعه محتوای درب ضد سرقت ترک، از این موضوع مهم و قابل توجه آگاه شوند.

درب چوبی

اما بعد از بررسی انواع درب چوبی ورودی نوبت به نقد و بررسی درب چوبی سنتی می رسد چرا که بخش قابل توجهی از خریداران محترم، تمایل به حفظ سبک سنتی و معماری سبک معاصر منزل و محل کار خود دارند.

درب چوبی سنتی

درب چوبی سنتی پاسخگوی نیاز ها و آدم ها مختلفی است، می تواند به عنوان تزئین و طراحی در فروشگاه ها به کارگیری شود، درب چوبی سنتی یک رستوران واقعا سنتی باشد و یا برای درب چوبی اتاق استفاده شود.

درب چوبی سنتی عموما به درب هایی گفته می شود که از ساختاری ساده و مستطیلی نرمال درب های دیگر پیروی نکرده و عموما ساختاری کرو و نیم دایره ای دارد.نکته ای که هنگام خرید درب چوبی سنتی حائز اهمیت است، موضوع چارچوب درب چوبی اتاق است.

چارچوب درب های سنتی چوب عموما به صورت نیم دایره و گرد هستند و انگشت شمار درب هایی هستند که بر روی چارچوب های ساده سوار شده اند.یکی دیگر از ویژگی های درب چوبی سنتی، داشتن شیشه های رنگی و طرح دار است که اکثر این درب ها از این ویژگی ظاهری پیروی می کنند.

اما اگر خریداری قصد خرید درب چوبی سنتی را داشته باشد و چارچوب قبلی اش از مدل های ساده باشد نمی تواند درب چوبی سنتی را خریداری کند؟

پاسخ این سوال با وجود تولید کنندگانی همچون گروه دُرناب، یقینا منفی است چرا که این شرکت همواره در تلاش است تا نیاز های خریداران محترم را در تمامی زمینه ها فراهم کند به همین منظور روشی که در ادامه به توضیح آن پرداخته ایم برای این پروژه ها به کار می رود.

درب چوبی سنتی

اندازه گیری و تولید درب چوبی سنتی

اندازه گیری درب چوبی سنتی دُرناب به این شیوه انجام می گیرد که نصاب درب چوبی با حضور در محل، شابلونی را از چارچوب درب تهییه می کند و درب چوبی سنتی را بر اساس شابلون طراحی شده تولید می کند.

گروه دُرناب این امکان را نیز در اختیار کاربران محترم قرار می دهد تا بتوانند هر کدام از ویژگی هایی که برای درب چوبی سنتی تعریف شده است را روی درب طراحی و اجرا کنند و به سفارش درب مورد نظرشان بر اساس سلیقه و خواسته خود بپردازند.درب ضد سرقتی که درادامه مشاهده می کنید یکی از درب های چوبی سنتی با ساختار ضد سرقت است که توسط تیم دُرناب طراحی، تولید و نصب شده است.

درب چوبی سنتی

موضوع دیگری که در ارتباط با درب های چوبی مهم تر از موارد قبلی است، درب چوبی اتاق است که این موضوع را می توان به عنوان مهم ترین خواسته خریداران در هنگام مشاهده این محتوا است.

درب چوبی اتاق

درب چوبی اتاق را می توان به عنوان مهم ترین محصول درب های چوبی است دانست چرا که تنوع این محصول در مقایسه با دیگر مدل های درب چوبی بسیار بیشتر است.دلیل تنوع قابل توجه این موضوع نیز آن است که هر یک از مشتریان محترم می توانند بر اساس ایده و سلیقه خود به انتخاب رنگ و طرح مورد نظر خود بپردازند چرا که درب چوبی اتاق این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بر اساس سلیقه خود رنگ درب را انتخاب کنید و طرح مورد نظرتان را نیز روی درب اجرا کنید.

گروه دُرناب مدل های متنوعی را در دسته بندی های درب داخلی خود قرار داده است تا هریک از مشتریان محترم بتوانند بر اساس سلیقه و بودجه مورد نظر خود به انتخاب درب داخلی ارزان، درب داخلی کلاسیک، درب داخلی مدرن و درب تمام چوب بپردازند.

درب چوبی اتاق

دسته بندی دیگری نیز که زیرمجموعه درب چوبی اتاق قرار می گیرد درب کشویی و درب شیشه خور است که محصولات این دسته ها نیز بر اساس نوع نیاز و سلیقه کاربران می تواند به عنوان گزینه های موجود شناخته شود.

یکی دیگر از دسته بندی های معروف و مشهور درب چوبی اتاق، درب ضد صدا است که محصولات این دسته بندی نیز مخاطبین مخصوص به خودش را دارد و در زیر مجموعه درب های خاص و سفارشی قرار می گیرد.

اما همان طور که پیشتر نیز اشاره کردیم، درب چوبی رنگ سفید یکی از متداول ترین سوالات خریداران محترم هنگام انتخاب مدل های مختلف درب چوبی اتاق و درب چوبی ضد آب، رنگ درب است که در ادامه قصد داریم در ارتباط با رنگ های مختلف این مدل ها صحبت کنیم تا خیال شما را پیش از خرید مدل های مختلف راحت کنیم.

درب چوبی رنگ سفید

درب چوبی رنگ سفید که به عنوان مشهور ترین و پرفروش ترین رنگ در میان مدل های مختلف درب شناخته می شود هیچ تفاوتی را در قیمت هایی که در دسته بندی های موجود در سایت وجود دارد، ایجاد نخواهد کرد.

انتخاب درب چوبی رنگ سفید به این معنا نیست که خریداران محترم می بایست مدلی را که رنگ سفید دارد انتخاب کنند، بلکه گروه دُرناب از آن جهت که تولید کننده مستقیم است توانایی تولید تمامی طرح ها و مدل هایی را که در سایت با رنگ های دیگر وجود دارد را به صورت درب چوبی سفید رنگ تولید کند.

پس هنگام گشت و گذار در قسمت های مختلف به خاطر داشته باشید که شما توانایی تغییر هریک از مدل ها را به درب چوبی سفارشی خود دارید و محدود به رنگ های موجود در سایت نیستید.

اما موضوعی دیگر، تولید رنگ های خاص و سفارشی است که گروه دُرناب در این زمینه نیز هیچگونه محدودیتی را در تولید رنگ های خاص و مدرن بر اساس سلیقه مشتریان ندارد و می تواند به طراحی و تولید درب سفارشی آن ها بپردازد.

درب داخلی مدرن کد 1311 که در ادامه تصویر آن را مشاهده می کنید، یکی از نمونه هایی است که بر اساس سلیقه و طراحی مشتری تولید و اجرا گردیده است.

درب چوبی اتاق

موضوع بعدی که در ادامه این محتوا به بررسی آن پرداخته ایم، درب چوبی شیشه خور است.

درب چوبی شیشه خور

درب چوبی شیشه خور که در ابتدای این محتوا نیز به آن اشاره کردیم، در این قسمت به بررسی ابعاد داخلی آن پرداخته ایم.درب چوبی شیشه خور به درب های اتاقی گفته می شود که در ساختار ظاهری آن ها شیشه های نما و غیر نما کار شده است.

بخش قابل توجهی از مشتریان درب چوبی شیشه خور، فروشگاه ها و مراکز پزشکی هستند.فروشگاه های بزرگ و جذابی مانند طلا فروش ها و لوازم آرایشی فروشی ها، مشتریانی هستند که برای دکور و ویترین فروشگاه خود از این نوع درب خاص استفاده می کنند.

بخش دیگری از مشتریان درب چوبی شیشه خور، پزشکان هستند.بخش قابل توجهی از پزشکان درب های اتاقی خود را به صورت درب چوبی شیشه خور سفارش می دهند تا توانایی کنترل و مشاهده تمامی قسمت ها را داشته باشند.

درب چوبی شیشه خور

قیمت درب چوبی شیشه خور نیز به دلیل استفاده از شیشه در ساختار ظاهری درب، قیمت نسبتا بالاتری را نسبت به انواع دیگر مدل ها دارد و این اختلاف قیمت موضوعی کامل منطقی و عادی است.

آخرین موضوعی که در این محتوا به بررسی آن پرداخته ایم، راه پر پیج و خم درب چوبی ضد آب است که توضیحات مفصلی را در ارتباط با این موضوع در اختیار شما قرار داده ایم.

درب چوبی ضد آب

درب چوبی ضد آب را می توان به عنوان پر حاشیه ترین محصول در میان محصولات متنوع درب چوبی دانست، چرا که این محصول در ارتباط مستقیم با آب و رطوبت قرار دارد و در صورتی که از جنس مرغوب و با کیفیتی نباشد، در اولین زمان ممکن از بین خواهد رفت.

موضوع درب چوبی ضد آب را از این جهت راه پر پیچ و خمی معرفی می کنند که دارای جزئیات بسیار فراوانی است، نوع زیرسازی، طرح ها و مدل ها و ضخامت رزین ضد آب کننده، از جمله مواردی است که هنگام خرید درب چوبی ضد آب می بایست رعایت شود.

دو دسته بندی کاملا متفاوت در بازار درب چوبی ضد آب وجود دارد؛ اولین آن ها درب ضد آب ABS و دیگری درب پلی وود.هر کدام از این دو دسته بندی در سایت دُرناب دارای یک بخش جداگانه هستند و در هر کدام از این بخش ها توضیحات جامع و کاملی در ارتباط با زیرسازی، نوع روکش، قیمت و دیگر موارد داده شده است.

هر یک از خریداران محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این دو مدل مختلف درب چوبی ضد آب، بر روی لینک های آبی رنگ کلیک کرده و از محتوای موجود در آن ها استفاده کنند.

درب چوبی ضد آب

گروه دُرناب همواره در تلاش بوده است تا بهترین و خاص ترین مدل های درب چوبی ضد آب و دیگر مدل ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهد و به همین منظور است که در این محتوا تمام سعی و تلاش خود را استفاده کردیم تا بتوانیم محتوایی جامع و کامل را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

ارتباط مستقیم با تولید کننده

هر یک از خریداران محترم گروه درب های ضد سرقت و داخلی دُرناب می توانند با استفاده از روش های مختلفی که قرار داده شده است با شرکت در ارتباط باشند و ثبت سفارش کنند.

گروه دُرناب به منظور رفع نگرانی و کمک به خریداران خود، مشاوره رایگانی را برای خرید درب های چوبی و ضد سرقت قرار داده است که هر یک از مشتریان و کاربران اینترنتی محترم می توانند از طریق شبکه های مجازی مختلف و تماس تلفنی از آن بهره مند شوند.

با احترام و افتخار میزبان شما هستیم.

دُرناب، متفاوت در انتخاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات مرتبط

فهرست