درب چوبی ورودی

درب ضد سرقت » مقالات » درب چوبی ورودی

درب چوبی ورودی و معرفی  6 مدل آن موضوعی هست قابل توجه که در این محتوا به صورت جامع بررسی شده است.همچنین در سایت درناب دسته بندی ای به نام درب تمام چوب برای درب های داخل ساختمان وجود دارد که میتوانید آن را نیز مشاهده کنید


خرید درب چوبی ورودی

انتخاب و خرید درب چوبی ورودی از نگاه مشتریان به عنوان سخت ترین و طاقت فرسا ترین بخش خرید جزئیات یک ساختمان نوساز و یا در حال بازسازی است. دلیل این موضوع نیز این است که این درب قرار است تا سالیان سال در مقابل چشم آن ها باشد و در هر بار ورود و خروج از ساختمان آن را مشاهده کنند.

نکته دیگری که خرید درب چوبی ورودی را سخت می کند، ابعاد عظیم و قابل توجه است. ابعاد بزرگ این درب سبب می شود تا انتخاب طرح و مدل برای کارفرمایان و مجریان پروژه ها سخت و دشوار شود چرا که طراحی و اجرای مدل های مختلف در سایز بزرگ جذاب تر و چشم نواز تر است.

درب چوبی

درب چوبی ورودی و انواع آن

درب چوبی تنها مخصوص درب اتاق خواب  و درب سرویس بهداشتی نیست و می توان حتی درب ضد سرقت را نیز به عنوان یک درب چوبی نامید چرا که بخش قابل توجهی از مدل های آن نیز از جنس چوب تولید می شوند.  • 1- درب چوبی شیشه خور

این درب را می توانید به عنوان گزینه دوم انتخاب های خود قرار دهید، چرا که به دلیل استفاده بیشتر از شیشه در ساختار طراحی و اجرا، قیمت بالاتری را نسبت به درب بدون شیشه دارد. وبه درب های اتاقی گفته می شود که در ساختار ظاهری آن ها شیشه های نما و غیر نما کار شده است.

نکته دیگری که انتخاب این درب را در جایگاه دوم لیست انتخابی خریداران محترم قرار می دهد، امنیت پایین تر این درب نسبت به درب های بدون شیشه است، چرا که شیشه به هر اندازه که سفت، سخت و محکم باشد، نمی تواند محافظ و سد قابل قبولی برای ایجاد امنیت در اولین قسمت ورودی خانه شود. اما انتخاب اول با این تفاسیر باید از همه نظر کامل، زیبا و قوی باشد چرا که ممکن است توضیحاتی که پیشتر به آن اشاره کردیم، خرید درب شیشه خور را سخت تر از پیش از دانستن این نکات کرده باشد.

قیمت درب چوبی شیشه خور

قیمت این درب نیز به دلیل استفاده از شیشه در ساختار ظاهری درب، قیمت نسبتا بالاتری را نسبت به انواع دیگر مدل ها دارد و این اختلاف قیمت موضوعی کامل منطقی و عادی است.

بخش قابل توجهی از مشتریان درب چوبی شیشه خور، فروشگاه ها و مراکز پزشکی هستند

درب چوبی شیشه خور

  • 2- درب چوبی ضد سرقت

انتخابی که در چایگاه اول قرار می گیرد، درب چوبی ورودی ضد سرقت است. این درب ها علاوه بر داشتن ظاهری چوبی، جذاب و زیبا از ساختار درب های ضد سرقت پیروی می کنند و امنیت بسیار بالاتری در اختیار خریداران محترم حود قرار می دهد.

در واقع این درب ها، درب های ضد سرقتی هستند که تنها ابعاد بزرگ و غول آسایی دارند، اما سوالی که مطرح می شود این است که این درب ها نیز توانایی تولید در تمامی ابعاد و سایز های سفارشی مشتریان را دارد؟

مجموعه ما به عنوان تولید کننده درب ایرانی، طراحی و تولید انواع درب ها را در تمامی ابعاد سفارشی مشتریان به مرحله نصب و اجرا می رساند.

نکته ای که در ارتباط با تولیدات درب های مجموعه ما مهم و حائز اهمیت است، زیرسازی و استراکچر منحصر به فرد است که شامل جزئیات و اطلاعات فراوانی است که بررسی آن در این محتوا لازم نیست اما خریدارانی که تمایل دارند اطلاعات بیشتری را در ارتباط با این استراکچر قدرتمند بدست آورند، می توانند با مطالعه محتوای دیگر سایت، از این موضوع مهم و قابل توجه آگاه شوند.

درب چوبی

  • 3- درب چوبی سنتی

درب چوبی ورودی سنتی، می تواند به عنوان تزئین و طراحی در فروشگاه ها به کارگیری شود یا یک رستوران واقعا سنتی باشد.

به درب هایی گفته می شود که از ساختاری ساده و مستطیلی نرمال درب های دیگر پیروی نکرده و عموما ساختاری کرو و نیم دایره ای دارد. نکته ای که هنگام خرید این نوع درب حائز اهمیت است، موضوع چارچوب اتاق است.

چارچوب این درب ها عموما به صورت نیم دایره و گرد هستند و انگشت شمار درب هایی هستند که بر روی چارچوب های ساده سوار شده اند. یکی دیگر از ویژگی های آن، داشتن شیشه های رنگی و طرح دار است که اکثر این درب ها از این ویژگی ظاهری پیروی می کنند.

اما اگر قصد خرید داشته باشید و چارچوب قبلی اش از مدل های ساده باشد نمی توان درب را خریداری کرد؟

پاسخ این سوال یقینا منفی است چرا که این شرکت همواره در تلاش است تا نیاز های خریداران محترم را در تمامی زمینه ها فراهم کند به همین منظور روشی که در ادامه به توضیح آن پرداخته ایم برای این پروژه ها به کار می رود.

درب چوبی سنتی

اندازه گیری و تولید درب چوبی سنتی

اندازه گیری درب سنتی به این صورت انجام می گیرد که نصاب با حضور در محل، شابلونی را از چارچوب درب تهیه می کند و درب را بر اساس شابلون طراحی شده تولید می کند.

ما این امکان را نیز در اختیار کاربران محترم قرار می دهیم تا بتوانند هر کدام از ویژگی هایی که برای درب سنتی تعریف شده است را روی درب طراحی و اجرا کنند و به سفارش درب مورد نظرشان بر اساس سلیقه و خواسته خود بپردازند. دربی که درادامه مشاهده می کنید یکی از درب های چوبی سنتی با ساختار ضد سرقت است که توسط تیم ما طراحی، تولید و نصب شده است.

درب چوبی سنتی

  • 4- درب چوبی اتاق

درب چوبی اتاق را می توان به عنوان مهم ترین محصول درب های چوبی دانست چرا که تنوع این محصول در مقایسه با دیگر مدل های بسیار بیشتر است. دلیل تنوع قابل توجه این موضوع نیز آن است که هر یک از مشتریان محترم می توانند بر اساس ایده و سلیقه خود به انتخاب رنگ و طرح مورد نظر خود بپردازند.

مجموعه ما مدل های مختلف چوبی را در دسته بندی های درب داخلی خود قرار داده است تا هریک از مشتریان محترم بتوانند بر اساس سلیقه و بودجه مورد نظر خود به انتخاب آن بپردازند.

درب چوبی اتاق

  • 5- درب چوبی سفید رنگ

این درب که به عنوان مشهور ترین و پرفروش ترین رنگ در میان مدل های مختلف درب شناخته می شود هیچ تفاوتی را در قیمت هایی که در دسته بندی های موجود در سایت وجود دارد، ایجاد نخواهد کرد.

انتخاب این درب به این معنا نیست که خریداران محترم می بایست مدلی را که رنگ سفید دارد انتخاب کنند، بلکه گروه ما  می تواند تمامی طرح ها و مدل هایی را که در سایت، با رنگ های دیگر وجود دارد را با رنگ سفید یا هر رنگ دیگری تولید کند. پس هنگام گشت و گذار در قسمت های مختلف به خاطر داشته باشید که شما توانایی تغییر هریک از مدل ها را به درب چوبی سفارشی خود دارید و محدود به رنگ های موجود در سایت نیستید و برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این درب به مقاله درب سفید مراجعه فرمایید

  • 6- درب چوبی ضد آب

ای درب را می توان به عنوان پر حاشیه ترین محصول در میان محصولات متنوع از جنس چوب دانست، چرا که این محصول در ارتباط مستقیم با آب و رطوبت قرار دارد و در صورتی که از جنس مرغوب و با کیفیتی نباشد، در اولین زمان ممکن از بین خواهد رفت.

از جمله موضوعاتی که باید به آن اهمیت داد: نوع زیرسازی، طرح ها و مدل ها و ضخامت رزین ضد آب کننده، از جمله مواردی است که هنگام خرید درب ضد آب می بایست رعایت شود.

دو دسته بندی کاملا متفاوت در بازار وجود دارد؛ اولین آن ها درب ضد آب ABS و دیگری درب پلی وود.هر کدام از این دو دسته بندی در وبسایت دارای یک بخش جداگانه هستند و در هر کدام از این بخش ها توضیحات جامع و کاملی در ارتباط با زیرسازی، نوع روکش، قیمت و دیگر موارد داده شده است.

درب چوبی ضد آب

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید