راهنمای نصب دستگیره درب

درب ضد سرقت » مقالات » راهنمای نصب دستگیره درب

انتخاب و نصب دستگیره درب از مراحل مهم در فرآیند خرید ویا بهسازی درب است که در ادامه نکاتی برای نصب دستگیره در را برای شما خریداران تهیه کرده‌ایم. با ما همراه باشید.


انواع دستگیره درب مجموعه دُرناب

دستگیره درب ضد سرقت در شوروم مرکزی گروه دُرناب حدود 16 مدل است که آن ها را به عنوان نمونه قرار داده است و حتی با وجود این تنوع، این امکان را در اختیار خریداران محترم قرار می دهد تا بر اساس سلیقه، طرح و رنگ مورد نظر خود به سفارش و خرید دستگیره مورد نظر خود بپردازند.

دستگیره درب ضد سرقت

هنگام خرید دستگیره درب به چه نکاتی دقت کنیم؟

  1. جنس دستگیره: همیشه جنس و کیفیت دستگیره مواردی است که اولویت مشتریان را تشکیل می‌دهد. اگر دستگیره از جنس و آلیاژ با کیفیت تهیه شود، علاوه بر زیبایی، برای مدت‌ها از کارایی آن استفاده خواهید کرد.
  2. دستگیره برنجی: دستگیره‌های برنجی بالاترین کیفیت را در دستگیره‌های درب دارند. با این حال، به دلیل قیمت بالا، تعداد کمتری از خریداران جذب این نوع دستگیره‌ها می‌شوند.
  3. دستگیره آلومینیومی: دستگیره‌های آلومینیومی در رده متوسط از نظر کیفیت قرار می‌گیرند. این دستگیره‌ها استحکام خوبی دارند، اما ممکن است آبکاری و پرداخت کاری ضعیفی داشته باشند.
  4. دستگیره‌های اکونومی: این نوع دستگیره‌ها از ترکیب پلاک دستگیره آهنی و اهرم دستگیره آلومینیومی تشکیل شده‌اند و به عنوان دستگیره‌های اقتصادی شناخته می‌شوند. این دستگیره‌ها استحکام کمتری دارند و برای محیط‌های با رطوبت زیاد مناسب نیستند، زیرا به زنگ زدگی و خرابی‌ها حساس‌تر هستند.

مراحل نصب دستگیره درب چگونه است؟

  1. ابتدا محل نصب دستگیره را روی درب مشخص کنید. در نظر داشته باشید که ارتفاع دستگیره برای استفاده آسان شما مناسب باشد.یعنی نه زیاد پایین باشد نه بالا.
  2. با استفاده از مداد یا ماژیک، نقاط مورد نظر برای نصب پیچ‌ها و سوراخ‌ کردن را مشخص کنید. این نقاط باید با دستگیره هم‌تراز باشند.
  3. با استفاده از دریل، سوراخ‌های مورد نیاز برای پیچ‌های دستگیره را با دقت بسیار ایجاد کنید.
  4. سپس، قطعه‌های مورد نیاز مانند پیچ‌ها و واشرها را آماده کنید.
  5. دستگیره را در محل نصب قرار دهید و با استفاده از پیچ‌ها و واشرها آن را به درب سفت کنید. به تنظیم صحیح دستگیره توجه کنید و اطمینان حاصل کنید که درب به خوبی چِفت می‌شود.
  6. پس از نصب دستگیره، از باز و بسته شدن درب با دستگیره اطمینان حاصل کنید و آن را خوب سفت کنید.

نصب دستگیره درب

ابعاد دستگیره درب ورودی چقدر است؟

هنگام خرید دستگیره یکی از موضات بسیار مهم و قابل توجه که در طولانی مدت در نگاه خریداران محترم اثر گذار است، ابعاد و سایز است.

همان طور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم ما در تولید ابعاد دستگیره درهیچگونه محدودیتی وجود نداریم. به همین دلیل یکی از مهم ترین نکات هنگام خرید درب های ورودی، انتخاب دستگیره  متناسب و هم راستا با کلیات درب خریداری شده است.

به عنوان مثال در عکسی که در ادامه مشاهده خواهید کرد، ارتفاع درب لابی تمام شیشه دُرناب 3 متر و 15 سانتی‌متر است و بر اساس سفارش مشتری در هر دو نمای داخلی و خارجی، دستگیره کشش با ارتفاع 160 سانتی‌متر طراحی و تولید شده است.

دستگیره درب

دستگیره کشش درب ورودی چیست؟

منظور از دستگیره کشش درب، دستگیره ای است که امکان باز و بسته کردن درب را به ما نداده و تنها به منظور حرکت درب استفاده می شود.

این طرح و مدل از دستگیره عموما برای درب داخلی به کار گرفته می شود.

از جمله ابعادی که عموما به عنوان ابعاد استاندارد دستگیرهای درب در میان تولید کنندگان و فروشندگان مختلف وجود دارد، 30 سانتی‌متر، 45 سانتی‌متر، 60 سانتی‌متر، 90 سانتی‌متر و 120 سانتی‌متر می باشد.

مجموعه ما علاوه بر تولید دستگیره های مختلف این امکان را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد تا در صورت انتخاب دستگیره های دیگر دلخواه، آن ها را خریداری کرده تا هنگام تولید، بر روی آن استفاده شود. بدیهی است که در صورت انتخاب این گزینه، مبلغی که به عنوان دستگیره، چشمی و درکوب انتخاب شده است، از مبلغ نهایی محصول مورد نظر شما کسر می گردد.

دستگیره درب

تنوع رنگی موجود در دستگیره ها

هماهنگ بودن رنگ چارچوب با رنگ دستگیره  یکی از نکاتی که مشاوره فروش مجموعه ما در اختیار خریداران محترم خود قرار می دهد،

در ضمن رنگ های مشکی مات، براق، سوزنی، چرمی، طوسی، قهوه ای تیره و سفید به عنوان رنگ های چارچوب انتخابی خریداران محترم می باشد.

اما اگر به این نکته که عموما رنگ چارچوب با رنگ دستگیره مشابه است توجهی نداشته باشیم، خریداران محترم هنگام خرید، رنگ های استیل و مشکی را به عنوان گزینه های مورد نظر خود بررسی می کنند و عموما، این ترکیب رنگ چهارچوب با دستگیره به عنوان یکی از بهترین ترکیب های خریداران محترم می باشد.

خرید دستگیره درب ضد سرقت

وجود طرح های مختلف دستگیره در

از جمله طرح های پرفروش و جذاب برای خریداران محترم، دستگیره استیل طرح هرایزن می باشد.

ما به منظور ایجاد جذابیت بصری بیشتر در این مدل، یک قطعه فلزی را نیز در بکگراند آن اجرا کرده ایم تا جلوه متفاوتی را نسبت به دیگر محصولات ایجاد کند. ترکیب سینی پشت دستگیره با ورق آهن دو میلی متری که با رنگ کوره ای اجرا شده است، به همراه دستگیره کشش استیل، یکی از خاص ترین و متفاوت ترین دستگیره های درب ورودی میباشد.

دستگیره درب

یکی از جدیدترین مدل هایی که هنوز در میان محصولات مختلف مجموعه ما  قرار داده نشده است، طرح دستگیره در تمام فلز می باشد.

طرح دستگیره در تمام فلز در میان خریدارانی که به تازگی به شوروم مرکزی ما مراجعه کرده اند، بسیار مورد توجه و انتخاب آن ها قرار گرفته است.

طرح های دستگیره گرد، مربع، لوزی و بیضی نیز از جمله نمونه هایی هستند که شرکت ما امکان طراحی و تولید آن ها را دارد.

اما همان طور که در ابتدای این محتوا اشاره کردیم، بخش دوم این مقاله اختصاص پیدا کرده است به موضوع تعویض دستگیره خریدارانی که محصول خود را از دیگر فروشگاه ها تهیه کرده اند.

دستگیره درب

تعویض دستگیره درب ضد سرقت به چه صورت است؟

در چند ماه اخیر، تعداد تماس ها و مراجاعات خریداران محترم به منظور تعویض و راهنمای نصب دستگیره درب، افزایش چشمگیری پیدا کرده است.

این موضوع تنها از این جهت اتفاق می افتد که کیفیت محصولات و یراق آلات کار شده بر روی درب بی کیفیت و ضعیف هستند. و منظور از یراق آلات در این قسمت قفل و دستگیره می باشد که گروه ما تمامی قفل های خود را از برند کاله ترکیه که به عنوان یکی از بهترین و باکیفیت محصولات شناخته می شود استفاده می کند.

اما یکی از مناطقی که به عنوان بهترین لوکیشن برای خرید حضوری در تهران شناخته می شود، منطقه حسن آباد تهران می باشد.این منطقه به عنوان بورس درب های امنیتی در تهران شناخته می شود و امکان انتخاب هر کدام از طرح ها و مدل ها ممکن می باشد. این اطلاعات تنها مربوط به شهر بزرگ تهران می باشد و هر یک از خریداران محترمی که در شهر های دیگر ایران عزیزمان حضور دارند با مراجعه به منطقه بورس درب های امنیتی، محصول مورد نظر خود را بیابند.

دستگیره درب

جمع‌بندی

راهنمای نصب دستگیره درب ضد سرقت و ورودی با این موضوع جمع‌بندی می گردد که اگر شما خریداران محترم به دنبال نصب و اجرای آن بر روی درب خریداری شده خود هستید، باید توجه داشته باشید که که دستگیره را بر روی ساختار فلزی و آهنی درب اجرا کنید تا بعد از استفاده های مکرر، دستگیره مورد نظر دچار افتادگی و ول شده نگردد و تا مدت زمان طولانی، به عنوان یک دستگیره کاربردی مورد استفاده قرار گیرد.

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up