ابعاد درب ضد سرقت استاندارد ایرانی

درب ضد سرقت » مقالات » ابعاد درب ضد سرقت استاندارد ایرانی

ابعاد درب ضد سرقت استاندارد ایرانی یکی از موضوعاتی است که بخش قابل توجهی از تماس های روزانه گروه دُرناب را به خود اختصاص داده است.

ابعاد درب ضد سرقت استاندارد ایرانی

اندازه و ابعاد درب ضد سرقت استاندارد ایرانی

پیش از معرفی ویژگی ها و اطلاعات کلی درباره ابعاد درب ضد سرقت، ویدیویی که در ادامه مشاهده می کنید از صفر تا 100 نصب و اجرای درب تمام شیشه با  ابعاد خاص; ارتفاع 3 متر و 20 سانتی‌متر و عرض 145 سانتی‌متر را  نشان می دهد که با سیستم لولایی اجرا شده است و خریداران محترم می توانند دیگر طرح ها و مدل های سفارشی خود را نیز در این ابعاد ثبت سفارش نمایند.


ابعاد درب ضد سرقت در پروژه های بازسازی و نوسازی مهم و قابل توجه است. در پروژه های بازسازی این موضوع از این جهت قابل توجه است که معمار و طراح پروژه بدانند تا چه میزان توانایی ایده پردازی و طراحی دارند.

ابعاد درب ضد سرقت

به عنوان مثال در پروژه ای که به تازگی در منطقه فرمانیه تهران نصب و اجرا شده است، طراح پروژه با اطلاع از ویژگی های مجموعه ما، ابعاد درب واحد مسکونی را با ارتفاع 240 سانتی‌متر و عرض 150 سانتی‌متر طراحی کرده است.

ابعاد درب ضد سرقت-دُرناب

گروه ما از آن جهت که تولید کننده سفارشی محصولات امنیتی میباشد، هیچگونه محدودیتی را در تولید درب های مختلف با سایز، طرح و مدل های مختلف ندارد.

به عنوان مثال از ابعاد درب خاصی که به تازگی توسط گروه ما تولید و اجرا شده است می توان به درب ضد سرقت تمام شیشه ای که با ارتفاع 3 متر و 13 سانتی‌متر و عرض 142 سانتی‌متر طراحی و تولید شده است، اشاره کرد.

همان طور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، یکی از اصلی ترین ویژگی های ما، تولید محصولات سفارشی است که یکی از ویژگی های محصولات سفارشی، روکش های کار شده بر روی ابعاد درب مختلف است. یکی از پرفروش ترین روکش هایی که در ابعاد غیر استاندارد بسیار جذاب و دیدنی خواهد شد، روکش های شیشه ای با طرح های سی ان سی (CNC) است.

اما موضوع دیگری که توجه به آن مهم است،ابعاد درب در پروژه های نوسازی است.

ابعاد درب ضد سرقت-دُرناب

ابعاد درب ضد سرقت در پروژه های نوسازی

از آن جهت که بخش قابل توجهی از مشتریان مشغول پروژه های نوسازی هستند، توجه به موضوع ابعاد درب ضد سرقت نیز بسیار مهم و حیاتی است. زیرا یکی از متداول ترین پرسش ها، دانستن ابعاد درب است.

همان طور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، در مجموعه ما، ابعاد تعریف شده ای برای طراحی وجود ندارد. اما به منظور تسهیل در دسته بندی و قیمت گذاری درب های مختلف، ابعاد استاندارد که قیمت محصولات مختلف بر اساس آن ها سنجیده می شود، 115*215 سانتی‌متر می باشد.

نکته ای که در ارتباط این ابعاد قابل توجه است، اندازه بیشتر و بزرگ تراین ابعاد از استاندارد تعریف شده موجود در بازار ایران است. استانداردی که حدود 99 درصد از تولید کنندگان و فروشندگان مختلف برای سایز و اندازه تعریف کرده اند، 110 *210 سانتی‌متر است.

بر این اساس، ما ابعاد درب ضد سرقت را 5 سانتی‌متر در عرض و ارتفاع افزایش داده است تا خریداران محترم هنگام نوسازی خود درگیر ابعاد و اندازه نشوند.شاید این 5 سانتی‌متر در نگاه اول، عدد قابل توجهی نباشد اما هنگام بازسازی های مختلف، جلوگیری از کوچک‌ترین هزینه ها می تواند مهم و قابل توجه باشد.

آیا ابعاد درب ضد سرقت در قیمت تاثیر گذار است؟

در صورتی که هر یک از فیلتر های عرض و ارتفاع افزایش پیدا کنند، مبلغ 20 درصد به هزینه درب افزوده می گردد، اما در صورتی که ابعاد درب ضدسرقت  شما از سایز استاندارد، کمتر باشد، قیمت درب تغییری نخواهد کرد.

ابعاد درب ضد سرقت-دُرناب

نکات اساسی در خصوص ابعاد درب ضد سرقت

  1. اندازه‌گیری تخصصی: از ابتدا تا انتها، این کار را به متخصصی با تجربه واگذار کنید. تخمین زدن به جای اندازه‌گیری دقیق می‌تواند منجر به اشتباهاتی شود که در آینده خوشایند نباشد.
  2. عایق‌بندی دقیق: اندازه‌گیری دقیق ارتفاع کف و دیوارها و همچنین شکاف بین درب و چهارچوب می‌تواند به عایق‌بندی بهتر انجام شده بپردازد. کم کردن این فاصله به میزان حداقلی به کاهش اختلاف ابعاد کمک می‌کند.
  3. باز شدن و محیط درب: در نظر داشته باشید که درب به زاویه ۹۰ درجه باز می‌شود. این باز شدن را با محیط داخلی یا خارجی در نظر بگیرید و اطمینان حاصل کنید که درب با محیط به‌طور مطلوب هماهنگ است.

با رعایت این نکات، اندازه‌گیری و تعیین ابعاد درب ضد سرقت به‌صورت دقیق‌تر و بهینه‌تر صورت می‌پذیرد.

8 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up