خرید انواع پروفیل برای درب های چهارچوب مخفی ایرانی

درب ضد سرقت » مقالات » خرید انواع پروفیل برای درب های چهارچوب مخفی ایرانی

خرید انواع پروفیل برای درب های چهارچوب مخفی ایرانی یکی از موضوعاتی است که تعدادی از فروشندگان و مشتریان دُرناب به دنبال آن هستند.

آیا خرید انواع پروفیل برای درب های چهارچوب مخفی ایرانی امکان پذیر است؟

خرید انواع پروفیل برای درب های چهارچوب مخفی ایرانی امکان پذیر است، و در این محتوا تلاش کرده ایم به صورت مختصر و مفید به بررسی ابعاد همه جانبه آن بپردازیم، و اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

  • اطلاعات فنی و متریال پروفیل های درب چهارچوب مخفی

پروفیل های درب چهارچوب مخفی  طراحی شده مجموعه ما از نوع آلومینیومی می باشد که ضخامت و گوشت آن حدود 4.5 سانتی متر میباشد.

اهمیت ضخامت پروفیل آلومینیومی از آن جهت است که پروفیل های دیگری نیز در بازار در حال خرید و فروش می باشد که موضوع کیفیت و قوت متریال در آن لحاظ نگردیده است. این موضوع یکی از مهم ترین مواردی است که فروش پروفیل مجموعه ما را با دیگر مجموعه ها متفاوت می کند.

اما یکی دیگر از مواردی که در این موضوع قابل توجه است، موضوع نحوه فروش و ارسال است که در ادامه به بررسی این موضوع پرداخته ایم.

پروفیل درب فریم لس - دُرناب

نحوه فروش انواع پروفیل برای درب های چهارچوب مخفی ایرانی

شرکت های مختلف تولید کننده این پروفیل بر اساس ویژگی های طراحی خود و شرایط مجموعه، سیاست ها و شرایط فروش متفاوتی را برای محصولات خود در نظر می گیرند.

دُرناب نیز از آن جهت که به صورت مستقیم نیز فروش درب فریم لس را در بازار انجام می دهد و محدویتی را در تعداد ندارد، شرایط نسبتا متفاوتی را برای فروش خود در نظر گرفته است.

ما با توجه به اطلاعاتی که مطرح شد، فروش این پروفیل را به صورت شاخه های 6 متری انجام می دهیم، به این صورت که مشتریان محترمی که قصد دارند به صورت مجزا فرآیند تولید و فروش خود را آغاز نمایند می بایست شاخه های 6 متری پروفیل دُرناب را خریداری کنند.

این موضوع به این معناست که فرآیند های جانبی مربوط به فارسی بُر کردن اضلاع چهارچوب، درآوردن جای لولا متناسب با لولای در نظر گرفته شده مورد نظر خریدار، به عهده شما می باشد.

مجموعه ما به عنوان تولید کننده و فروشنده پروفیل این درب خاص، این امکان را دارد که هر تعداد مورد نظر شما را به مرحله تولید برساند و در مدت زمان تعیین شده به خریدار محترم تحویل دهند.

اما یکی دیگر از مواردی که هنگام فروش پروفیل این درب که به عنوان درب اتاق خواب خاص و سفارشی، مهم و قابل توجه است، موضوع آستانه این درب های برای سرویس است که در ادامه به بررسی این موضوع پرداخته ایم.

پروفیل درب فریم لس - دُرناب

آستانه درب چهارچوب مخفی چگونه است؟

یکی از مهم ترین نکات هنگام خرید پروفیل درب چهارچوب مخفی، موضوع آستانه سرویسی این محصولات است.

همان طور که می دانید عموما این محصول برای اتاق و سرویس های پروژه های لوکس و مدرن استفاده می شود و موضوع آستانه درب های سرویسی مورد توجه مشتریان و خریداران محترم نمی باشد.

به همین منظور خریداران این پروفیل می بایست پیش از اجرای درب های سرویسی، فضایی را در قسمت پایینی درب به اندازه 4.5 سانتی متر قرار دهند تا این پروفیل به صورت 4 طرفه در 4 ضلع دهنه نصب و اجرا شود.

پروفیل درب فریم لس - دُرناب

مجموعه دُرناب به عنوان یکی از تولید کنندگان و فروشندگان درب و پروفیل درب های چهارچوب مخفی ( فریم لس )، همواره در تلاش است تا تمامی نیاز های خریداران محترم را پاسخگو باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید