تمیز کردن درب ضد سرقت، موضوعی است که در مقاله چگونه درب سرقت را تمیز کنیم به بررسی آن پرداخته ایم.

معرفی و بررسی روش های مختلف نظافت درب که در ادامه به بررسی آن پرداخته ایم، با توجه به روکش های مختلف متفاوت است و مشتریان محترم می بایست قبل از عمل کردن به این موارد، به نوع روکش کار شده بر روی درب خود، دقت فرمایید.

راهکارهای تمیز کردن درب ضد سرقت

درب ها یکی از کثیف ترین قسمت های هر ساختمان می باشند و بهتر است برای زیبا نگهداشتن و از همه مهم تر برای حفظ سلامتی خود بهتر است حداقل هفته ای یک بار آن را تمیز کنید که در قسمت بعدی به  معرفی چند روش تمیز کردن درب ضد سرقت پرداخته ایم.

دو روش اساسی و اصلی ترمیم روکش و رنگ درب که سبب تغییر اصلی و اساسی روکش درب می شود، اصلاح رنگ و تعویض رویه  است.

در روش اول که روشی اقتصادی تری نسبت روش دوم است، ترمیم رنگ درب در محل پروژه می باشد. در این روش ابتدا درب را از چارچوب جدا کرده و تمامی یراق آلات آن را از درب جدا میکنیم. بعد از این که مرحل جدا سازی را کامل پشت سر گذاشتیم و درب را به صورت کامل با سنابده، صاف و تخت کردیم، نوبت به رنگ آمیزی درب میرسد.

در این روش شما می توانید هر قسمتی را که نیاز به ترمیم آن ندارید را به یک روزنامه بپوشانید با توجه به این که این کار باعث می شود در به طور یکسان رنگ نشود و  به همین خاطر پیشنهاد میشود زمان ترمیم درب، تمام درب را رنگ آمیزی کنید که بعد از اجرا شاهد یک درب جدید خواهید بود.

دومین روش در موضوع چگونه درب ضد سرقت را تمیز کنیم، تعویض کامل روکش درب است.در این روش می توانید به صورت کامل، طرح و رویه درب خود را تغییر دهید و یک درب کاملا جدید را سفارش دهید.این روش که قیمت بالاتری را نسبت به روش اول دارد، به مشتریانی توصیه می گردد که قصد تغییر کلی سیک طراحی داخلی خود را دارند.
عموما روش اول در دسته بندی درب ضد سرقت ارزان قابلیت اجرا ندارد؛ دلیل این موضوع آن است که محصولاتی که در دسته بندی ارزان قیمت قرار گرفته اند، عموما با روکش های پی وی سی طراحی و تولید می شوند تا قیمت پایین تری را نسبت به دسته بندی های دیگر درب داشته باشد.

به همین جهت مشتریانی که قصد دارند تا تغییر قابل توجهی را در در مدل های درب ضد سرقت ارزان خود ایجاد کنند، روش دوم به عنوان بهترین گزینه معرفی می شود.

تمیز کردن درب ضد سرقت - دُرناب
درب ضد سرقت ارزان دُرناب

اما چگونه درب ضد سرقت را تمیز کنیم تنها محدود به این روش های هزینه بر و زمان بر محدود نمی شود و راه های خانگی نیز وجود دارد تا مشتریان محترم بتوانند به سادگی بر روی درب خود اجرا کنند.

انواع روش های تمیز کردن درب ضد سرقت

تمیز کردن درب ضد سرقت در این روز هایی که هوای کشورمان بسیار آلوده و کثیف است و از طرف دیگر بیماری های گوناگون و خطرناکی شایع شده، خیلی بهتر است که هفته ای یک بارانجام پذیرد.اما برای اجرای این فرآیند مراحل زیر توصیه می گردد.
در مرحله اول یک ظرف آب و صابون درست کنید و روی سطح درب خود بکشید. اگر روکش درب شما از مدل های درب ضد سرقت مدرن شیشه ای است، بهتر است کمی آب را گرم تر کنیم و صابون بیشتری به آب اضافه کنیم.

بعد از این فرآیند، با استفاده از یک اسفنج و محلول آماده شده شروع به تمیز کردن درب ضد سرقت خود کنید. شما همین روش را می توانید با یک محلول شیشه شوی و شیشه پاک کن انجام دهید و در آخر با استفاده از یک دستمال خشک تمام کف های محلول را پاک کنید.

روش بعدی که می توانید برای براق کردن و تمیز کردن درب خود استفاده کنید، استفاده از شامپو می باشد.براق کردن و تمیز کردن درب ضد سرقت با شامپو، یکی دیگر از روش هایی است که عموما برای دسته بندی درب ضد سرقت مدرن به مشتریان محترم معرفی می گردد.

دسته بندی درب ضد سرقت مدرن که عموما دارای طرح ها و مدل های خاص و سفارشی است، نظافت و تمیز کردن متفاوت تری را نیازدارد که بهترین آن ها استفاده از شامپو است.

این روش نیز همانند روش قبلی انجام می گیرد با این تفاوت که باید هنگام ترکیب این دو ماده دقت کافی شود تا به روکش درب خاص و مدرن شما آسیبی وارد نگردد.

تمیز کردن درب ضد سرقت - دُرناب
درب ضد سرقت مدرن 

سخن پایانی درباره تمیزکردن درب با مشتریان دُرناب!

محتوای چگونه درب ضد سرقت را تمیز کنیم که به مطالعه آن پرداختید، برای عزیزانی است که از محصولات شرکت های مختلف فروشنده خریداری می نمایند.

مجموعه دُرناب به عنوان تولید کننده مدل های مختلف در اجرای روکش های مختلف درب ضد سرقت خود از بهترین و خاص ترین متریال استفاده می کند و تا مدت زمان طولانی بعد از استفاده، نیازی به ترمیم های قابل توجه و هزینه بر نخواهد داشت.به همین جهت اگر هنوز خرید درب خود را نهایی نکرده اید باید به موضوع تنوع در کیفیت روکش ها و ضخامت آن ها توجه فرمایید تا بعد از مدت کوتاهی دچار مشکلات بعدی نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید