چشمی درب

درب ضد سرقت » مقالات » چشمی درب

چشمی درب نیز مانند دسته بندی های مختلف محصولات موجود در سایت و فروشگاه های مختلف، دارای مدل های مختلفی می باشد که در ادامه تلاش کرده ایم به صورت مختصر و مفید، به بررسی این موارد بپردازیم.

چشمی درب-دُرناب

انواع چشمی درب

چشمی های مختلف: گرد، مربع شکل، مستطیل، لوزی، با درکوب و بدون درکوب، از جمله مدل های مختلف این موضوع می باشند.

چشمی گرد

چشمی درب گرد، به عنوان متداول ترین و مشهور ترین چشمی درب در میان خریداران محترم شناخته می شود، چرا که تا سالیان گذشته هیچگونه تفاوتی و حق انتخابی برای تغییر این موضوع وجود نداشت.

درب ضد سرقت ارزان و درب ضد سرقت کلاسیک به عنوان دو دسته بندی کاملا متفاوت و جدا از هم، با چشمی درب گرد به بازار عرضه می شدند که در بعضی موارد، سبب انصراف خریداران محترم از خرید درب ضد سرقت مورد نظرشان می گردید.

اما با گذشت زمان و به وجود آمدن تولید کنندگان و برند هایی، موضوع چشمی درب نیز به یکی از مواردی تبدیل شد که انتخاب از صفر تا صد آن به عهده خریدار قرار می گیرد.

چشمی درب-دُرناب

چشمی مربع و مستطیل

این دسته از چشمی درب عموما بر روی محصولات خاص و درب ضد سرقت مدرن نصب و اجرا می گردد، چرا که ساختار ظاهری آن به گونه ای است که می تواند تکمیل کننده شکل ظاهری این محصول باشد.

نکته ای که در ارتباط با مدل های مختلف چشمی با طرح های مستطیل، مربع و لوزی که طرح های خاص و منحصر به فرد این محصول هستند این است که تمامی این چشمی ها به صورت گرد بوده و در ساختار ظاهری، با یکدیگر متفاوت اند.

اما یکی از مهم ترین موضوعاتی که در ارتباط با زیبایی و جلوه محصول تاثیر گذار خواهد بود، درکوب است.

چشمی درب-دُرناب

درکوب چیست و چه ارتباطی با چشمی درب دارد؟

درکوب که عموما به صورت استیل آبکاری شده طراحی و تولید می شود، دارای طرح ها و مدل های مختلفی است.

درکوب بر خلاف چشمی، دارای تنوع به نهایت فراوانی است که در محتواهای بعدی گروه دُرناب به بررسی آن خواهیم پرداخت و احتمال آن نیز وجود دارد که به دلیل تنوع بالا این محصول، محتوای این موضوع از یک مقاله نیز فراتر برود، اما در واقعیت چه ارتباطی بین این دو موضوع وجود دارد؟

یکی از جدید ترین و خاص ترین مدل های درکوب، مدل متصل آن به چشمی است که با طراحی و اجرای آن بر روی اولین نمونه درب، مشتریان و خریداران متعددی درخواست خود را مبنی بر تعویض چشمی قبلی با این نمونه کردند که این موضوع نشان از بروز و متفاوت بودن محصولات این مجموعه می باشد.

این درکوب به گونه ای تولید شده است که نقطه اتصال آن به درب، در محل چشمی درب قرار می گیرد و در واقع چشمی و درکوب یه قطعه ترکیب شده می باشند.

این موضوع یکی از مواردی است که سبب جذابیت و جلوه چند برابری محصولات خاص و مدرن این شرکت گردیده است.

اما بعد از بررسی موضوع چشمی درب و درکوب، یکی دیگر از مواردی که برای خریداران درب لابی مهم و قابل توجه است، در ادامه این محتوا مورد نقد و بررسی قرار گرفته است.

چشمی درب-دُرناب

آیا امکان تعبیه چشمی درب لابی وجود دارد؟

بخش قابل توجهی از خریداران محترم ما را علاقه مند به درب های خاص و سفارشی با ابعاد غول پیکر تشکیل می دهند.

به همین منظور یکی از مواردی که برای خریداران درب پیوت که به عنوان درب لابی به روز و مدرن شناخته می شود، موضوع ساده و پیش پا افتاده چشمی درب است.

موضوع اجرای چشمی، بر روی درب پیوت و لابی، بسیار محدود و انگشت شمار است اما از آن جهت که یکی از اصول اساسی و مهم شرکت، پاسخگویی به نیاز خریداران محترم است، مجموعه ما این موضوع را نیز تسهیل کرده است تا هیچکدام از خریداران محترم دست خالی این مجموعه را ترک نفرمایند.

این شرکت از آن جهت که تولید کننده مستقیم و بدون واسطه می باشد، توانایی اجرای مدل های مختلف چشمی های درب را بر روی این محصولات نیز دارد.

یکی دیگر از مواردی که توسط خریداران محترم هنگام اندازه گیری و تعویض درب ضدسرقت مطرح می گردد، موضوع حذف چشمی درب است.

این موضوع نیز از آن جهت قابلیت طراحی و اجرا را دارد که تمامی محصولات مختلف این شرکت در تمامی دسته بندی ها به صورت تولیدی بوده و به هیچ عنوان محصولات دپویی فروخته نمی شود.

به استناد به همین موضوع نیز هر یک از خریداران محترم می توانند در هنگام ثبت سفارش خود، چشمی مورد بحث ما، درکوب و دیگر موارد را به سفارش خود اضافه یا حذف کنند که این موضوع سفارشی بودن و یونیک بودن محصولات مجموعه ما را تکمیل می کند.

یکی دیگر از مواردی که قابلیت سفارشی شدن را در اختیار خریداران محترم قرار می دهد، ارتفاع چشمی است.

ارتفاع چشمی درب چه قدر است؟

یکی از موضوعاتی که هنگام خرید درب ضد سرقت مورد توجه قرار می گیرد، ارتفاع و محل قرار گیری چشمی است.

به همین جهت، شرکت این ویژگی را نیز در اختیار مشتریان محترم خود قرار می دهد تا بر اساس ارتفاع مورد نظر و دردسترسشان، ارتفاع چشمی خود را سفارش دهند تا دیگر هیچ دغدغه ای مبنی بر ظاهر، زیبایی و موارد قابل استفاده درب وجود نداشته باشد.

اما بعد از بررسی همه جانبه و کامل موضوع مدل ها و طرح های مختلف موضوع مورد بحث مقاله، اشاره به ویژگی های تصویری این موضوع نیز مهم و قابل توجه است، چرا که اصل و اساس موضوع چشمی، کیفیت و کارایی استفاده از آن بوده و شکل ظاهری و زیبایی آن در اولویت دوم قرار می گیرد.

علاوه بر این هر یک از خریداران محترم می توانند بر اساس سلیقه و انتخاب خود، طرح چشمی مورد نظر خود را انتخاب کنند، به عنوان مثال یکی از پرفروش ترین چشمی ها، چشمی های دیجیتالی هستند که بر روی درب های امنیتی نصب و اجرا می شوند که خریداران محترم می توانند روی درب خود نصب و اجرا کنند و ظاهر درب خود را تغییر دهند.

چشمی در با زاویه دید 200 درجه

چشمی که بر روی تمامی محصولات و دسته بندی های گروه دُرناب طراحی و تولید می شوند، از نوع چشمی 200 درجه می باشد.

چشمی در با زاویه دید 200 درجه به گونه ای می باشد که این امکان را در اختیار شما خریدار محترم قرار می دهد تا بخش قابل توجهی از فضای بیرونی منزل و محل کار خود را به راحتی و وضوح کامل مشاهده نمایید.

چشمی درب-دُرناب

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

وبلاگ