چشمی درب

درب ضد سرقت » مقالات » چشمی درب

چشمی درب در مدل های مختلف در مجموعه درناب موجود میباشد، جهت خرید و یا استعلام قیمت تماس بگیرید.

چشمی درب-دُرناب

انواع چشمی درب

چشمی درب مدل های مختلفی دارد از جمله: گرد، مربع شکل، مستطیل، لوزی، با درکوب و بدون درکوب، اکه در ادامه ما سعی کرده ایم انواع این مورد ها را مورد بررسی ثرار دهیم.

چشمی درب گردی شکل

چشمی درب گردی شکل، به عنوان متداول ترین و مشهور ترین مدل چشمی در میان خریداران محترم شناخته می شود، چرا که تا سالیان گذشته هیچگونه تفاوتی و حق انتخابی برای تغییر این موضوع وجود نداشت. اما با گذشت زمان و به وجود آمدن تولید کنندگان و برند های مختلف، موضوع چشمی نیز به یکی از مواردی تبدیل شد که انتخاب از صفر تا صد آن به عهده خریدار قرار می گیرد.

چشمی درب-دُرناب

چشمی درب مربع و مستطیل شکل

این دسته از چشمی درب عموما بر روی محصولات خاص و سفارشی نصب و اجرا می گردد، چرا که ساختار ظاهری آن به گونه ای است که می تواند تکمیل کننده شکل ظاهری این محصول باشد.

نکته ای که در ارتباط با مدل های مختلف چشمی با طرح های مستطیل، مربع و لوزی که طرح های خاص و منحصر به فرد این محصول هستند این است که تمامی این چشمی ها به صورت گرد بوده و در ساختار ظاهری، با یکدیگر متفاوت اند.

اما یکی از مهم ترین موضوعاتی که در ارتباط با زیبایی و جلوه محصول تاثیر گذار خواهد بود، درکوب است.

چشمی درب-دُرناب

درکوب چیست و چه ارتباطی با چشمی درب دارد؟

درکوب که عموما به صورت استیل آبکاری شده طراحی و تولید می شود، دارای طرح ها و مدل های مختلفی است.

درکوب بر خلاف چشمی درب، دارای تنوع به نهایت فراوانی است که در محتواهای بعدی گروه دُرناب به بررسی آن خواهیم پرداخت و احتمال آن نیز وجود دارد که به دلیل تنوع بالا این محصول، محتوای این موضوع از یک مقاله نیز فراتر برود، اما در واقعیت چه ارتباطی بین این دو موضوع وجود دارد؟

یکی از جدید ترین و خاص ترین مدل های درکوب، مدل متصل آن به چشمی است که با طراحی و اجرای آن بر روی اولین نمونه درب، مشتریان و خریداران متعددی درخواست خود را مبنی بر تعویض چشمی قبلی با این نمونه کردند که این موضوع نشان از بروز و متفاوت بودن محصولات این مجموعه می باشد.

این درکوب به گونه ای تولید شده است که نقطه اتصال آن به درب، در محل چشمی قرار می گیرد و در واقع چشمی و درکوب یه قطعه ترکیب شده می باشند. این موضوع یکی از مواردی است که سبب جذابیت و جلوه چند برابری محصولات خاص و مدرن این شرکت گردیده است.

چشمی درب-دُرناب

آیا امکان تعبیه چشمی در برای درهای لابی وجود دارد؟

بخش قابل توجهی از خریداران محترم ما را علاقه مند به درب های خاص و سفارشی با ابعاد غول پیکر تشکیل می دهند.

به همین منظور چشمی، برای خریداران درب پیوت (دربی با ابعاد بزرگ) که به عنوان درب لابی به روز و مدرن شناخته می شود، موضوع ساده و پیش پا افتاده است.

موضوع اجرای آن، بر روی درب پیوت و لابی، بسیار محدود و انگشت شمار است اما از آن جهت که یکی از اصول اساسی و مهم شرکت، پاسخگویی به نیاز خریداران محترم است، مجموعه ما این موضوع را نیز تسهیل کرده است تا هیچکدام از خریداران محترم دست خالی این مجموعه را ترک نفرمایند.

این شرکت از آن جهت که تولید کننده مستقیم و بدون واسطه می باشد، توانایی اجرای مدل های مختلف چشمی را بر روی این محصولات نیز دارد.

یکی دیگر از مواردی که توسط خریداران محترم هنگام اندازه گیری و تعویض درب ضدسرقت مطرح می گردد، موضوع حذف چشمی است.

این موضوع نیز از آن جهت قابلیت طراحی و اجرا را دارد که تمامی محصولات مختلف این شرکت در تمامی دسته بندی ها به صورت تولیدی بوده و به هیچ عنوان محصولات دپویی فروخته نمی شود.

به استناد به همین موضوع نیز هر یک از خریداران محترم می توانند در هنگام ثبت سفارش خود، چشمی مورد بحث ما، درکوب و دیگر موارد را به سفارش خود اضافه یا حذف کنند که این موضوع سفارشی بودن و یونیک بودن محصولات مجموعه ما را تکمیل می کند.

یکی دیگر از مواردی که قابلیت سفارشی شدن را در اختیار خریداران محترم قرار می دهد، ارتفاع چشمی است.

ارتفاع چشمی درب چه قدر است؟

یکی از موضوعاتی که هنگام خرید درب مورد توجه قرار می گیرد، ارتفاع و محل قرار گیری چشمی درب است که بخش قابل توجهی از خریداران گمان می کنند امکان تغییر ارتفاع قرار گیری این مورد وجود ندارد.

به همین جهت، شرکت این ویژگی را نیز در اختیار مشتریان محترم خود قرار می دهد تا بر اساس ارتفاع مورد نظر و دردسترسشان، ارتفاع چشمی خود را سفارش دهند تا دیگر هیچ دغدغه ای مبنی بر ظاهر، زیبایی و موارد قابل استفاده درب وجود نداشته باشد.

اما بعد از بررسی همه جانبه و کامل موضوع مدل ها و طرح های مختلف موضوع مورد بحث مقاله، اشاره به ویژگی های تصویری این موضوع نیز مهم و قابل توجه است، چرا که اصل و اساس موضوع چشمی، کیفیت و کارایی استفاده از آن بوده و شکل ظاهری و زیبایی آن در اولویت دوم قرار می گیرد.

علاوه بر این هر یک از خریداران محترم می توانند بر اساس سلیقه و انتخاب خود، طرح چشمی مورد نظر خود را انتخاب کنند، به عنوان مثال یکی از پرفروش ترین چشمی ها، چشمی های دیجیتالی هستند که بر روی درب های امنیتی نصب و اجرا می شوند که خریداران محترم می توانند روی درب خود نصب و اجرا کنند و ظاهر درب خود را تغییر دهند.

چشمی درب با زاویه دید 200 درجه

چشمی ای که بر روی تمامی محصولات و دسته بندی های گروه دُرناب طراحی و تولید می شوند، از نوع چشمی 200 درجه می باشد.

چشمی درب با زاویه دید 200 درجه باید به گونه ای باشد تا بخش قابل توجهی از فضای بیرونی منزل و محل کار خود را به راحتی و وضوح کامل مشاهده نمایید.

چشمی درب-دُرناب

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید