قفل کاله

درب ضد سرقت » مقالات » قفل کاله

قفل کاله دارای سیلندر با کلاچ درونی می‌باشد که با استفاده از کلید اصلی قفل می‌شود و با مکانیزم پین‌های داخلی قفل، از نفوذ غیر مجاز جلوگیری می‌کند. علاوه بر آن، برخی از قفل‌های کاله مانند قفل گاوصندوقی دارای مکانیزم های حفاظتی مانند سیستم ضدخرابی و ضدگردش می‌باشند که امنیت را بیشتر میکند.

ویدیویی که در ادامه مشاهده خواهید کرد تعویض درب ضدسرقت دُرناب را نشان می دهد که به سفارش مشتری این مدل قفل بر روی درب قرار داده شده است.


انواع قفل کاله

یکی از مهم ترین نکات در هنگام خرید درب از شرکت ما یا هرفروشنده دیگری قفل درب است. و بهترین نوع آن قفل کاله (قفل گاوصندوقی) ترکیه می باشد.

این برند مشهور و معتبر که به تولید انواع مختلف قفل ها پرداخته است، به دلیل جنس فولاد گالوانیزه و جنس آهنی پیشانی آن، قابل توجه خریداران و فروشندگان است.

با توجه به نیاز متغیر خریداران این برند ترکیه ای نیز اقدام به تولید مدل های گوناگونی کرده است که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

از جمله مدل های برند قفل کاله، یراق آلات تک قفل، دو قفل، قفل نیمه مرکزی، قفل 14 زبانه، مغزی قفل کاله و قفل گاوصندوقی میباشد.

معرفی شرکت کاله ترکیه

بخش اصلی و اساسی کارخانه به عنوان قلب تپنده آن عمل می‌کند. در این بخش، تولید انواع قفل‌ها، کلیدها و سیلندرها صورت می‌پذیرد. این فرآیند شامل ماشین‌آلات CNC پیشرفته است. ابتدا، مواد اولیه با توجه به سفارشات، در قالب‌های سفارشی ریخته می‌شوند و مدل‌های مختلف سیلندرها تولید می‌شوند. سپس، دستگاه خاصی با دقت بسیار بالا به کار گرفته می‌شود که سوراخ‌کاری و ماشین‌کاری دقیق را روی سطح مقطع سیلندرها انجام می‌دهد. این فرآیند با دقت یک در هزار تضمین می‌کند که محصول نهایی کیفیت بالایی داشته باشد. و در پایان، انواع سیلندرهای کلیدی، کشویی و سرویسی تولید می‌شوند.

در بخش بعدی، واحدی مشغول به تولید و جایگذاری ساچمه‌های داخلی سیلندرها است. سپس، فرآیند تکمیل کننده سیلندر دستگاه‌های تولید اسپانیولت و قفل‌های درب‌های ضد سرقت را شامل می‌شود. این دستگاه‌ها صفحات فلزی مورد استفاده در اسپانیولت‌ها و قفل‌های درب‌های ضد سرقت را تولید می‌کنند. مواد اولیه مورد نیاز در انبار این بخش نگهداری می‌شود.

واحد آزمایشگاه تایید کیفیت محصولات را تشکیل می‌دهد. در این بخش، تمام محصولات با استفاده از تست‌های متنوع مانند تست دوام عملکرد و آبکاری ارزیابی می‌شوند. به عنوان نمونه، قفل‌ها در دو مرحله با بازوهای مکانیکی خودکار چندین هزار بار باز و بسته می‌شوند تا کیفیت آن‌ها تضمین شود. همچنین، قفل‌ها و دستگیره‌های درب تحت تست‌های مختلف قرار می‌گیرند تا استحکام و دوام آن‌ها ارزیابی شود. تعداد زیادی کارگر در این بخش مشغول به تولید مدل‌های متعدد از قفل‌ها و کلیدها هستند که به تمامی نقاط جهان ارسال می‌شوند.

در بخش بعدی، واحد تولید مواد اولیه وجود دارد که مواد را مورد بررسی قرار می‌دهد و مصرف مواد در کلیه بخش‌های کارخانه را کنترل می‌کند. در این بخش، تولید کلیدها نیز انجام می‌شود و تمامی کلیدهای مورد نیاز برای قفل‌ها تولید می‌شوند.

قفل گاوصندوقی کاله

قفل گاوصندوقی کاله از آن جهت که فاقد سیلندر می باشد و کلید قفل به صورت مستقیم سبب قفل و باز شدن درب می شود، یکی از بهترین و به صرفه ترین روش ها برای مراقبت و جلوگیری از این روش است.

نکته‌ای که در ارتباط با بهترین قفل کاله مهم و لازم به ذکر است، موضوعی است که در ادامه به آن می پردازیم. از نگاه تیم مشاوره فروش شرکت، باتوجه به افزایش میزان سرقت منازل و اختصاص بخش قابل توجهی از آن به دلیل ضعف و ناتوانی قفل، قفل گاوصندوقی کاله ترکیه، بهترین انتخاب برای خریداران محترم می باشد.

شما عزیزان می توانید اطلاعات خود را نسبت به هر کدام از این مدل ها به صفحه ی قفل ضد سرقت، مراجعه فرمایید.

یادآوری این نکته که تمامی محتواهای موجود در قسمت مقالات سایت، مطالبی هستند که شما خریدار محترم را برای خرید درب خوب و مقرون به صرفه آماده خواهد کرد، خالی از لطف نیست.

قفل

یکی از نکات قابل توجه است، تنوع مدل های موجود بر روی درب مورد نظر شما است.

دربهای موجود غالب فروشندگان بازار ایران، مدل های دپویی و انبار شده ای هستند که آماده خرید شماست.

اما این آماده بودن شاید آن قدر ها نیز خوب و جالب نباشد. تصور کنید با اطلاعاتی که شما خریدار محترم نسبت به قفل گاو صندوقی کاله ترکیه بدست آورده اید، علاقه به سفارش و خرید این مدل هستید.

یا تصور کنید از محصولی خوشتان آمده است که برای ورودی لابی تولید شده اما شما قصد استفاده آن در ورودی منزل خود را دارید.

قفل درب ضد سرقت کاله

راهنمای تشخیص اصالت قفل کاله

هنگام خرید قفل کاله، برای اطمینان از اصل بودن محصول خریداری شده، باید موارد زیر را رعایت کنید:

 1. انتخاب فروشگاه معتبر: از فروشگاهی که قصد خرید قفل را دارید، اطمینان حاصل کنید که یک فروشگاه معتبر و قابل اعتماد است. این کار می‌تواند از خرید محصولات جعلی و ناکارآمد جلوگیری کند.
 2. بررسی حک علامت KALE روی سیلندر و قفل: قفل کاله اصل دارای حک علامت KALE روی سیلندر و قفل است. پیش از خرید، این علامت را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که درست و معتبر است.
 3. کارت گارانتی معتبر: همراه قفل کاله باید یک کارت گارانتی معتبر وجود داشته باشد. این کارت باید از تولیدکننده یا نماینده رسمی قفل صادر شده باشد. قبل از خرید، اطمینان حاصل کنید که کارت گارانتی درست و قابل اعتماد است.
 4. بررسی هلوگرام روی قفل: روی بدنه قفل کاله اصل، یک هلوگرام مستطیل شکل به رنگ بنفش چسبانده شده است. قبل از خرید، این هلوگرام را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که درست و اصل است.
 5. خرید از فروشگاه معتبر: مهمترین نکته این است که قفل را از یک فروشگاه معتبر خریداری کنید. این کار می‌تواند از خرید محصولات جعلی و ناکارآمد جلوگیری کند. اطمینان حاصل کنید که فروشگاهی که انتخاب می‌کنید، معتبر و قابل اعتماد است.

با رعایت این موارد، می‌توانید از اصل بودن قفل کاله خود اطمینان حاصل کنید.

قیمت قفل گاوصندوقی کاله درب ضد سرقت

صحبت درباره قیمت قفل گاوصندوقی درب ضد سرقت  شاید مهم ترین قسمت این محتوا باشد.

با توجه به شرایط اقتصادی مردم عزیز کشورمان، بیشتر خریداران به دنبال کاهش قیمت تمام شده درب خود هستند.

خرید هر کدام از انواع قفل های برند کاله ترکیه در مقابل محصولی که دریافت خواهید کرد، یک محصول ارزان قیمت و باورنکردنی است.

قیمت قفل نسبت به انتخاب شما خریدار محترم یک موضوع کاملا نسبی است. به عنوان مثال انتخاب قفل گاوصندوقی کاله ترکیه یکی از ایمن ترین و مقاوم ترین قفل های درب بازار است که در مقابل ویژگی های منحصر به فرد آن قیمتی ارزان و ناچیزی دارد.

قفل درب ضد سرقت کاله

ویژگی قفل گاوصندوقی کاله

یکی از ویژگی های قابل توجه دیگر قفل گاوصندوقی کاله ترکیه، وجود یک کلید برای باز کردن هر دو قفل بالایی و پایینی درب است.این ویژگی شاید برای بیشتر افراد قابل توجه و کارآمد باشد.

اما اندازه نسبتا بلند کلیدهای این مدل قفل، ممکن است در نگاه اول نامناسب باشد اما با نگاه تخصصی تر و واقع بینانه تر متوجه منحصر به فرد بودن این قفل شده و از نبود مغزی قفل کاله که مهم ترین و خاص ترین ویژگی این قفل جذاب است، خواهید شد.

در ادامه ویدیویی قرار داده شده است که هر یک از خریداران محترم می توانند آنباکسینگ یا جعبه گشایی این قفل را به همراه معرفی کامل و جامع مشاهده نمایند تا بهترین انتخاب را برای خود برگزینند تا بابت امنیت، هیچگونه نگرانی نداشته باشند و با خیالی راحت به فعالیت های روزمره و سفر های خود بپردازند.

روش های سرقت نوین!

روش های سرقت و ورود به منازل سارقین امروزه وارد روش های نوین و امروزی تری شده است. در چند سال گذشته تنها روش سارقین برای ورود به منزل، دیلم کردن درب ضدسرقت بوده است اما امروزه توپی زنی، ساده‌ترین و سریع ترین روش برای ورود به منزل است.

در این روش سارق درب با ضربه زدن به سیلندر درب شما سبب نصف شدن و شکسته شدن سیلندر شما می شود و بعد از خارج کردن آن، سیلندر خودش را جایگزین کرده و به راحتی وارد منزل و محل کار شما می شوند. پس به همین دلیل توصیه میکنیم حتما از قفل با کیفیت در منازل خود استفاده کنید تا دچار مشکلات ناشی از سرقت و آسیب دیدگی های روحی بعد از آن نشوید.

مجموعه دُرناب همواره در تلاش است به منظور افزایش رضایت مشتریان خود، اقدام به فروش محصولات مختلف این برند کرده است که می توانید از قسمت ارتباط با ما و یا مشاوره آنلاین سایت، از قیمت های مختلف آن آگاه شوید.

20 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام وقت بخیر، تقریبا می توان گفت قفل کاله یکی از بهترین قفل های ضد سرقت است و قیمت درب های ما بر اساس قفل کاله قیمت گذاری شده اند.

  پاسخ
  • سلام آیا شما قفل گاوصندوقی درب ضد سرقت هم برای فروش و نصب دارید؟
   ۶ عدد برای ۳ تا درب

   پاسخ
   • سلام وقت شما بخیر، بله فروش و نصب این قفل انجام میشه، برای اطلاعات بیشتر لطفا با شماره تماس شرکت، داخلی 1 تماس حاصل بفرمایید

    پاسخ
    • عبدالمحمدی
     خرداد 11, 1402 9:55 ب.ظ

     سلام خسته نباشید قیمت یک پک آن برای یک درب اپارتمان در حال حاضر چقدره. چگونه باید سفارش بدهم ممنونم

     پاسخ
     • سلام وقت شما بخیر باشه
      لطفا با شماره تماس های شرکت تماس بگیرید و داخلی درب ضد سرقت رو شماره گیری بفرمایید.

 • سلام اعطای نمایندگی هم دارید برای قفل؟

  پاسخ
 • سلام آیا شما قفل گاوصندوقی درب ضد سرقت هم برای فروش و نصب دارید؟
  ۶ عدد برای ۳ تا درب

  پاسخ
  • سلام وقت شما بخیر، بله فروش و نصب این قفل انجام میشه، برای اطلاعات بیشتر لطفا با شماره تماس شرکت، داخلی 1 تماس حاصل بفرمایید.

   پاسخ
 • سلام وقت شما بخیر . جهت طراحی داخلی منزلم مجبور شدم کلید درب ضد سرقت رو به چند نفر از افراد که مشغول کار بودن بدم . نوع قفل مدل kaleهست . شنیدم که بعضی از قفل های ضد سرقت دارای دو کلید است که اگه خواستی تعویض کنی به اون حالت بر میگردونی و از کلید های دیگه استفاده میکنی. میخواستم ببینم این مدل هم این امکان رو داره؟ بعنی یه چرخشی صورت میگیره و دیگه کلید های قبلی کار نمیکنه.

  پاسخ
  • سلام وقت شما بخیر
   مدل های قفل درب ضد سرقت کاله ترکیه بسیار متفاوت است می بایست نوع مدل قفل ضد سرقت خودتون رو با کارشناسان فروش در میان بگذارید تا شما رو راهنمایی کنند.

   پاسخ
 • عبدالمحمدی
  خرداد 11, 1402 9:56 ب.ظ

  سلام خسته نباشید قیمت یک پک آن برای یک درب اپارتمان در حال حاضر چقدره. چگونه باید سفارش بدهم ممنونم

  پاسخ
  • سلام وقت شما بخیر باشه
   لطفا با شماره تماس های شرکت تماس بگیرید و برای اطلاع از قیمت قفل گاوصندوقی کاله ترکیه داخلی درب ضد سرقت رو شماره گیری بفرمایید.

   پاسخ
 • سلام قیمت قفل کاله رو میشه بگید؟

  پاسخ
 • بهترینه واقعا

  پاسخ
 • سلام و عرض ادب
  چرا شما اصلا قیمت درج نمیکنید؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up