قفل دیجیتال و هوشمند درب ضدسرقت

درب ضد سرقت » مقالات » قفل دیجیتال و هوشمند درب ضدسرقت

در محتوایی که پیش روی شماست به بررسی موضوعات مختلف در ارتباط با قفل دیجیتال و هوشمند درب ضدسرقت پرداخته ایم.

پیش از آغاز مطالعه این محتوا، تمامی اطلاعاتی که در این قسمت در قالب محتوای متنی ارائه شده است، در ویدیوی زیر به صورت کامل مورد نقد و بررسی قرار گرفته است تا در وقت گران بهای شما صرفه جویی شود.

در این محتوا در ارتباط با موارد زیر به صورت خلاصه و مفید به گفت و گو پرداخته ایم:

  • معرفی قفل هوشمند و دیجیتال
  • سیلندر و مغزی قفل هوشمند
  • قیمت قفل دیجیتال
  • خرید قفل هوشمند
  • نصب قفل دیجیتال

هر یک از موارد بالا به صورت جداگانه بررسی شده اند تا خریداران محترم بتوانند در کمترین زمان ممکن به پاسخ سوالات خود دست پیدا کنند.

معرفی قفل هوشمند و دیجیتال

با توجه به پیشرفت قابل توجه در صنعت ساختمان و مخصوصا درب های امنیتی، قفل هوشمند دیجیتال یا قفل هوشمند درب ضدسرقت یکی از مواردی است که تا سبب تنوع چشمگیر در این صنعت گردیده است.

قفل دیجیتال همان گونه که از نامش پیدا است تماما به صورت هوشمند و دیجیتالی بوده و از ساختار مکانیکی پیروی نمی کند.

یکی از مهم ترین موضوعات در ارتباط این قفل ها، موضوع امنیتی است که توسط این مدل ها تامین می شود، عده ای از فروشندگان اذعان دارند که این قفل ها دارای امنیت پایین تری نسبت به مدل های مکانیکی هستند.

اما این موضوع در حالی است که عده ای دیگر تلاش می کنند که این قفل را به عنوان ایمن ترین و معتبر ترین قفل ضد سرقت معرفی کنند.

این موضوع در حالی است که در محتوای مربوط به مدل های مختلف قفل تلاش کرده ایم تا اطلاعات جامع و کاملی را در ارتباط با مدل های مختلف قفل کاله و دیگر برند ها در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

یکی از مهم ترین موضوعات در ارتباط با امنیت این محصولات سیلندرها و مغزی های متفاوتی هستند که در ادامه به بررسی این موضوعات پرداخته ایم.

قفل هوشمند درب ضدسرقت - دُرناب

سیلندر و مغزی قفل هوشمند

سیلندر قفل هوشمند یا مغزی قفل هوشمند یکی از مهم ترین موضوعات در ایجاد امنیت قفل درب می باشد.

مغزی قفل هوشمند تماما بستگی به برند قفل خریداری شده دارد و هر یک از برند های مختلف این محصول سیلندر های مختلفی را دارند؛ سیلندر قفل هوشمند می تواند فولادی یا ضعیف تر باشد که هنگام خرید مدل های مختلف می توانید در ارتباط این موضوع از فروشنده محترم سوال فرمایید.

اما در ادامه در ارتباط با قیمت قفل هوشمند به گفت و گو پرداخته ایم.

قفل هوشمند درب ضدسرقت - دُرناب

قیمت قفل دیجیتال

قیمت قفل دیجیتال همانند مدل های مختلف درب ضد سرقت ارزان که به عنوان یکی از دسته بندی های پرفروش درب گروه دُرناب شناخته می شود دارای قیمت های مختلفی می باشد.

به عنوان مثال در بازار ایران می توان قیمت قفل هوشمند یا دیجیتال را از 3.000.000 تومان اعلام کرد که این قیمت همانند درب ارزان که در شرکت های مختلف تعاریف مختلفی دارد در این سیستم نیز به همان گونه می باشد.

از جمله برند های مختلف که عموم مشتریان محترم قیمت قفل دیجیتال را از این شرکت ها استعلام می کنند، قفل هوشمند سامسونگ، فیلیپس و کنوا یا NHN ژاپن است.

یکی از سوالاتی که مشتریان محترم به صورت متداول از شرکت دُرناب در خواست می کنند، خرید قفل هوشمند دیجیتال از این مجموعه می باشد که در ادامه به بررسی این موضوع پرداخته ایم.

خرید قفل هوشمند

خرید قفل هوشمند را میتوان به صورت اینترنتی و حضوری در شهر تهران و دیگر شهر های کشورمان انجام داد.

خرید قفل هوشمند به صورت اینترنتی به این صورت است که می توانید با مراجعه به سایت برند های مختلف از اطلاعات جامع و کامل قفل هوشمند درب ضدسرقت دیدن فرمایید و خرید خود را نهایی کنید.

قفل هوشمند NHN ژاپن که پیشتر به آن اشاره کردیم، یکی از برند های معروف و شناخته شده قفل است که با ساختار تماما فولادی تولید می شوند.

قفل هوشمند درب ضدسرقت برند کنوا ژاپن توانایی تحمل 10000 نیوتون را دارد که این عدد نسبت به دیگر برند ها بسیار قابل توجه و ویژه است.

هر یک از خریداران محترم می توانند با مراجعه به سایت رسمی برند کنوا ژاپن قسمت قفل دیجیتال از محصولات مختلف این مجموعه دیدن فرمایند و با دریافت کد تخفیف از مجموعه دُرناب، خرید خود را نهایی کنند.

اما موضوع بعدی نصب قفل دیجیتال درب ضدسرقت است که مجموعه دُرناب به چه صورت قفل های مختلف را در ساختار داخلی و خارجی درب، نصب و اجرا می کنند.

قفل هوشمند درب ضدسرقت - دُرناب

نصب قفل دیجیتال

مجموعه دُرناب به عنوان تولید کننده در ضد سرقت ایرانی، توانایی نصب قفل هوشمند دیجیتال برند های مختلف را روی درب های تولید شده خود را دارد.

نحوه نصب و اجرای قفل هوشمند بر روی درب ایرانی شرکت دُرناب به این صورت است که خریدار محترم ابتدا قفل مورد نظر خود را نهایی کرده و خریداری می کند.

در مرحله بعدی می بایست قفل هوشمند درب ضد سرقت خریداری شده توسط خریدار به شوروم مرکزی دُرناب ارسال گردد.

در مرحله بعدی هنگام تولید چارچوب و زیرسازی درب، فضای لازم برای ساختار قفل دیجیتال خالی می شود و فضای لازم برای وارد شدن زبانه به چارچوب سفارشی نیز ایجاد می شود.

یکی از ویژگی های خاص و منحصر به فرد مجموعه، چارچوب درب های مختلف است که با ورق آهن 2 میلی متری، طراحی و تولید می شود.

این موضوع و دیگر ویژگی های مربوط به ساختار داخلی درب تماما در محتوای بهترین برند درب های ضد سرقت به صورت کامل مورد بررسی قرار گرفته است.

قفل هوشمند درب ضدسرقت - دُرناب

در محتوای بهترین برند درب های امنیتی نه تنها در ارتباط با ساختار داخلی درب های دُرناب اطلاعات کافی را قرار داده ایم بلکه مدل های مختلف زیرسازی و استراکچر را نیز با یکدیگر مقایسه کرده ایم تا خریداران محترم بتوانند بهترین گزینه مورد نظر خود را نهایی کرده و قفل هوشمند درب ضدسرقت خود را نیز روی درب مورد علاقه خود نصب و اجرا کنند.

در این محتوا تلاش کردیم تا اطلاعات کافی و جامعی را در ارتباط با مدل های مختلف قفل دیجیتال درب ضد سرقت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید در کمترین زمان ممکن خرید خود را نهایی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید