درب ضدسرقت در تبریز

  1. درب ضد سرقت
  2. chevron_left
  3. مقالات
  4. chevron_left
  5. درب ضدسرقت در تبریز

درب ضد سرقت در تبریز و خرید آن در شهر زیبای تبریز موردی هست که بخش قابل توجهی از مشتریان دُرناب را به خود اختصاص داده.

 

درب ضد سرقت در تبریز و مراحل خرید آن

یکی از شهرهایی که تعداد قابل توجهی از خریداران درب دُرناب را تشکیل داده است، تبریز می باشد که در این محتوا تلاش کرده ایم به بررسی کامل و جامع خرید درب ضد سرقت در تبریز بپردازیم و در کنار هم با تک تک مراحل آن آشنا شویم.

1- انتخاب یا طراحی

اولین مرحله از خرید درب ضد سرقت در تبریز در سایت دُرناب، انتخاب درب مورد نظر از میان طرح ها، رنگ ها و مدل های بیشمار موجود در سایت است.در صورتی که هر یک از خریداران محترم این دو شهر عزیز از طرح ها موجود استقبال نکنند، می توانند با ارسال عکس دلخواهشان به تیم فروش دُرناب، ثبت سفارش خود را انجام دهند.

عموما بعد از ارسال عکس و ابعاد سفارشی، تیم فروش با بررسی کامل شرایط و جغرافیای محیط جهت تعویض درب ضدسرقت، قیمت مورد نظر را به خریدار محترم اعلام می کنند و روند تولید آغاز می گردد.

نکته ای که شاید برای خرید درب ضد سرقت در تبریز غیر معمول و نا آشنا باشد، خرید درب در ابعاد سفارشی است.گروه دُرناب بر خلاف دیگر فروشندگان و تولید کنندگان، هیچگونه ابعاد ثابتی را برای مشتریان خود در تهران، تبریز و دیگر شهر های کشور عزیزمان مشخص نکرده است.

هریک از خریداران محترم می توانند بر اساس شرایط و سلیقه خود، به سفارش درب ضد سرقت تک لنگه یا درب دو لنگه خود بپردازند.

خرید درب ضد سرقت در تبریز

2- پیش پرداخت و شروع تولید درب ضد سرقت در تبریز

خریدارانی که تمایل به خرید درب ضد سرقت ارزان در تبریز هستند، بعد از انتخاب طرح و مدل دلخواهشان و تایید پیش فاکتو ارسال شده، می بایست مبلغی که به عنوان پیش پرداخت تعریف شده است را پرداخت کرده تا شروع تولید درب ضدسرقت ارزان تبریز نیز مشابه پایتخت انجام پذیرد.

تولید عموم درب های دُرناب بنابر نوع روکش انتخابی در بازه 7 تا 20 روز آماده تحویل بوده و به محل نصب ارسال می گردد.

درب ضد سرقت ارزان تبریز

3- نصب و تحویل فوری

خرید درب ضد سرقت در تبریز و انتخاب درب ضد سرقت ارزان تبریز با وجود گروه دُرناب، به مراتب سریع تر و با زیرسازی قوی بوده که در بازه تعریف شده در محل نصب خود قرار می گیرد.

اما انتخاب نوع نصب و نصاب درب را هر یک از مشتریان محترم می توانند بر اساس نیاز خود انتخاب کنند به این صورت که تیم نصب شرکت از تهران در محل نصب حضور پیدا کند و یا کارفرمای محترم شخصی را که مسلط به انجام این امر است را برای نصب و اجرا انتخاب کند.

اما پیشنهاد شرکت برای خرید درب ضد سرقت در تبریز به هر یک از خریداران محترم، انتخاب نصاب ماهر و کاربلد شرکت است.چرا که به دلیل نوع خاص زیرسازی و ابعاد سفارشی درب در بعضی موارد شاید نصاب های مقیم نتوانند به بهترین نحو ممکن این مهم را به نتیجه برسانند.

خرید درب ضد سرقت در تبریز

به همین منظور در صورت حضور نصاب و ناظر محترم شرکت در محل نصب، تمامی مواردی که تا قبل از تحویل به مشتری برای درب ضدسرقت ارزان تبریز اتفاق بیفتد به عهده گروه دُرناب بوده و شرکت وظیفه دارد محصول مورد نظر را در صحت و سلامت کامل تحویل خریدار محترم دهد.

اما در صورت انتخاب نصاب مقیم در شهر بزرگ و زیبای تبریز، شرکت هیچگونه مسولیتی را در قبال مواردی که بعد از نصب امکان ایجاد آن را دارد به عهده نخواهد گرفت.

از جمله مواردی که بر اساس تجربه اتفاق افتاده است می توان به مواردی همچون تراز نبودن درب، مشکل در قفل ضد سرقت، ناتوانی در نصب قفل کاله و دیگر مواردی از این قبیل، از جمله مواردی هستند که امکان وقوع را در پی خواهد داشت.

ایران سرای من است

خرید درب ضد سرقت تبریز و درب ضد سرقت ارزان تبریز شاید در گفتار امری سخت، دشوار و زمان بر باشد اما با توجه به زیرسازی و استراکچری که گروه دُرناب به منظور افزایش امنیت و کیفیت درب قرار داده است.

همچنین مدت زمانی که درب ضدسرقت ارزان تبریز در شهر زیبای شما خریدار محترم تحویل می گردد، ارزش انتخاب را دارا می باشد.

درب ضد سرقت ارزان تبریز

شاید نام این محتوا بر اساس درب ضدسرقت ارزان تبریز و این شهر زیبا بود اما این موضوع برای تمامی شهر های کشور عزیزمان به یک روال بوده و خرید درب ضد سرقت در تبریز با هر یک از شهر ها، هیچ تفاوتی نخواهد داشت.

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات مرتبط

فهرست