درب ضد سرقت در تبریز

درب ضد سرقت » مقالات » درب ضد سرقت در تبریز

درب ضد سرقت در تبریز و خرید آن با توجه به مشتریان قابل توجه ای که از این شهر زیبا دارد باعث شد که محتوای اختصاصی را برای این عزیزان آماده کنیم

 

مراحل خرید درب ضد سرقت در تبریز

یکی از شهرهایی که تعداد قابل توجهی از خریداران درب دُرناب را تشکیل داده است، تبریز می باشد که در این محتوا تلاش کرده ایم به بررسی کامل و جامع خرید درب ضد سرقت در تبریز بپردازیم و در کنار هم با تک تک مراحل آن آشنا شویم.

  •  انتخاب یا طراحی درب ضد سرقت در تبریز

اولین مرحله از خرید درب ضد سرقت در تبریز در سایت دُرناب، انتخاب درب مورد نظر از میان طرح ها، رنگ ها و مدل های بیشمار موجود در سایت است.در صورتی که هر یک از خریداران محترم این دو شهر عزیز از طرح ها موجود استقبال نکنند، می توانند با ارسال عکس دلخواهشان به تیم فروش دُرناب، ثبت سفارش خود را انجام دهند.

عموما بعد از ارسال عکس و ابعاد سفارشی، تیم فروش با بررسی کامل شرایط و جغرافیای محیط، قیمت مورد نظر را به خریدار محترم اعلام می کنند و روند تولید آغاز می گردد.

نکته ای که شاید برای خرید درب در تبریز غیر معمول و نا آشنا باشد، خرید درب در ابعاد سفارشی است.گروه ما بر خلاف دیگر فروشندگان و تولید کنندگان، هیچگونه ابعاد ثابتی را برای مشتریان خود در تهران، تبریز و دیگر شهر های کشور عزیزمان مشخص نکرده است.

خرید درب ضد سرقت در تبریز

  •  پیش پرداخت و شروع تولید درب ضد سرقت در تبریز

خریدارانی که تمایل به خرید درب ضد سرقت در تبریز دارند، بعد از انتخاب طرح و مدل دلخواهشان و تایید پیش فاکتور ارسال شده، می بایست مبلغی که به عنوان پیش پرداخت تعریف شده است را پرداخت کرده تا شروع تولید درب نیز مشابه پایتخت انجام پذیرد.

تولید عموم درب های مجموعه ما بنابر نوع روکش انتخابی در بازه 7 تا 20 روز آماده تحویل بوده و به محل نصب ارسال می گردد.

درب ضد سرقت ارزان تبریز

  •  نصب و تحویل فوری درب ضد سرقت درتبریز

خرید درب ضد سرقت در تبریز و انتخاب آن، به مراتب سریع تر و با زیرسازی قوی بوده که در بازه تعریف شده در محل نصب خود تحویل داده می شود.

اما انتخاب نوع نصب و نصاب درب را هر یک از مشتریان محترم می توانند بر اساس نیاز خود انتخاب کنند به این صورت که تیم نصب شرکت از تهران در محل نصب حضور پیدا کند و یا کارفرمای محترم شخصی را که مسلط به انجام این امر است را برای نصب و اجرا انتخاب کند.

اما پیشنهاد شرکت به هر یک از خریداران محترم، انتخاب نصاب ماهر و کاربلد شرکت است. چرا که به دلیل نوع خاص زیرسازی و ابعاد سفارشی درب در بعضی موارد شاید نصاب های مقیم نتوانند به بهترین نحو ممکن این مهم را به نتیجه برسانند.

خرید درب ضد سرقت در تبریز

به همین منظور در صورت حضور نصاب و ناظر شرکت در محل نصب، تمامی مواردی که تا قبل از تحویل به مشتری برای درب اتفاق بیفتد به عهده گروه دُرناب بوده و شرکت وظیفه دارد محصول مورد نظر را در صحت و سلامت کامل تحویل خریدار محترم دهد.

اما در صورت انتخاب نصاب مقیم در دیگر شهرهای دیگر، شرکت هیچگونه مسولیتی را در قبال مواردی که بعد از نصب امکان ایجاد آن را دارد به عهده نخواهد گرفت.

از جمله مواردی که بر اساس تجربه اتفاق افتاده است می توان به مواردی همچون تراز نبودن درب، مشکل قفل، ناتوانی در نصب و دیگر مواردی از این قبیل، از جمله مواردی هستند که امکان وقوع را در پی خواهد داشت.

همه جای ایران سرای من است

شاید نام این محتوا بر اساس  فروش درب در شهر زیبای تبریز بود اما این موضوع برای تمامی شهر های کشور عزیزمان به یک روال بوده و خرید درب در همه ی شهر ها به یک صورت است وهیچ تفاوتی نخواهد داشت.

درب ضد سرقت ارزان تبریز

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up