باز کردن درب ضد سرقت توسط سارق

درب ضد سرقت » مقالات » باز کردن درب ضد سرقت توسط سارق

باز کردن درب ضد سرقت توسط سارق یکی از سوالاتی است که بیشتر خریداران هنگام خرید، به عنوان یکی از دغدغه های اصلی مطرح می کنند.

در این محتوای سایت تلاش کرده ایم تا در ارتباط با موارد زیر به صورت مختصر و مفید اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید در مدت زمان کمتر از 5 دقیقه، از تمامی راه ها و روش های سارقین آگاه شوید و دیگر هیچ نگرانی را از این بابت نداشته باشید.

  •  باز کردن درب ضد سرقت توسط سارق به چه عواملی بستگی دارد؟
  • آیا تمامی مدل های ضد سرقت توسط سارق باز می شوند؟
  • راهکار های افزایش امنیت در برابر سارقین چیست؟

در ادامه هر یک از موارد بالا را به صورت جداگانه بررسی خواهیم کرد.

باز کردن درب ضد سرقت توسط سارق به چه عواملی بستگی دارد؟

امروزه سارقین با پیشرفت میزان امنیت درب ها، در راهکار های بازکردن درب نیز تغییراتی داده اند و همتراز با شرکت ها و تولید کنندگان پیش رفته اند.

امروزه و با زمان تهییه و انتشار این محتوا، 2 راهکار اصلی به منظور بازکردن درب ضدسرقت توسط سارق وجود دارد:

1-دیلم کردن درب

همان طور که در محتوای دیلم کردن درب ضدسرقت به صورت کامل و مفصل در ارتباط با این موضوع صحبت کرده ایم، یکی از متداول ترین و راه ترین شیوه های بازکردن درب، دیلم کردن آن است.

هر یک از خریداران محترمی که قصد دارند اطلاعات خود را در ارتباط با شیوه سرقت از طریق دیلم افزایش دهند می توانند با مراجعه به این محتوا در بخش مقالات از این موضوع آگاه شوند.

بازکردن درب ضدسرقت - دُرناب

2-آسیب زدن به قفل درب

دومین روش بازکردن درب ضدسرقت توسط سارق که به عنوان بروز ترین و مدرن ترین شیوه ورود به منزل شناخته می شود، ورود از طریق آسیب زدن به قفل است.

در این شیوه سارق با ضربه زدن ممتد به سیلندر، سیلندر فعلی را شکسته و به داخل خانه می اندازد.تا به این قسمت عملا بازکردن درب ضدسرقت توسط سارق، با موفقیت انجام شده است چرا که سارق در این مرحله سیلندر خود را به جای سیلندر قبلی قرار می دهد و با چرخاندن کلیدی که در دست دارد، وارد منزل شما می شود.

این شیوه از بازکردن درب ضدسرقت همانند مدت زمانی که به خواندن این قسمت اختصاص داده اید طول می کشد و این موضوع در حالی است که بخش قابل توجهی از خریداران از این موضوع مهم آگاه نیستند.

بازکردن درب ضدسرقت - دُرناب

اما راهکار های زیادی در این مقاله و مقاله قفل ضد سرقت دُرناب که در بخش مقالات وجود دارد ذکر شده است تا خریداران محترم بتوانند تمامی نکات امنیتی را که در ارتباط با قفل درب وجود دارد را رعایت کنند.

آیا سوالی که مطرح می شود آن است که تمامی سارقین می توانند با این دو روش هر درب را که نام درب ایمن را یدک می کشد، باز کنند؟

آیا تمامی مدل های ضد سرقت توسط سارق باز می شوند؟

درب ایمن در نگاه اول، امنیت و آرامش را به شما القا می کند اما بعضی از درب های موجود در بازار تنها این نام را با خود یدک می کشند و سارقین درب هایی را می توانند به این سادگی باز کنند که از این دسته هستند.

چند مورد است که اگر درب فعلی شما شامل این موارد باشد، می توانید آن را به عنوان یک درب ایمن بشناسید؛

1-ضخامت قابل توجه و قابل قبول ورق چهارچوب

2- ضخامت قابل توجه و قابل قبول قوطی کارشده در اطراف لنگه درب

3- قرار گرفتن ایمن و مقاوم قفل در ساختار زیرسازی درب

4-برند و مدل معتبر قفل کار شده روی درب

این موارد، مواردی هستند که در صورت وجود در یک درب، بازکردن درب ضدسرقت توسط سارق را به تاخیر می اندازد.

بازکردن درب ضدسرقت - دُرناب

راهکار های افزایش امنیت در برابر سارقین چیست؟

در واقعیت، هیچ راهکاری وجود ندارد که به صورت 100 درصدی بتواند در مقابل سارقین مقاومت کند، اما راه های مختلفی وجود دارد که بتوانیم زمانی که می بایست برای بازکردن درب ضدسرقت توسط سارق به طول می انجامد را افزایش دهیم.

از جمله مهم ترین موضوعات خرید درب ضد سرقت با کیفیت و ایمن است.هنگام خرید درب، فروشندگان متعددی در مقابل شما قرار می گیرند که این موضوع سبب می شود تا تنوع مدل ها در نگاه شما افزایش پیدا کند.

اما نکته ای که در این قسمت حائز اهمیت و مورد توجه قرار نمی گیرد، موضوع زیرسازی درب است، چرا که مهم ترین راهکاری که می تواند از انجام این پیشامد ناراحت کننده تا حد زیادی جلوگیری کند، این موضوع است.

همان طور که پیشتر نیز اشاره کردیم، یکی دیگر از راهکار های افزایش زمان لازم برای بازکردن درب ضدسرقت توسط سارق استفاه از قفل معتبر و قدرتمند است.

به عنوان مثال، مجموعه دُرناب، از قفل کاله که یکی از معتبر ترین برند های قفل در جهان است استفاده می کند.این برند دارای قفل های مختلفی می باشد  که خریداران محترم می توانند بر اساس بودجه و نوع کاربرد خود، مدل مورد نظر خود را تهیه فرمایند.

بازکردن درب ضدسرقت - دُرناب

در پایان یکی از مقالاتی که می تواند تا حد قابل قبولی شما را در ارتباط با زیرسازی درب های مختلف آگاه کند، محتوای بهترین برند درب های ضد سرقت است.

در این محتوا، بهترین برند های درب ایران با یکدیگر مقایسه شده اند و خریداران محترم می توانند با مطالعه این محتوا، از کیفیت و مقاومت محصول خود در برابر بازکردن درب ضدسرقت توسط سارق اطلاع پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید