دیلم کردن درب ضدسرقت یعنی چه؟

درب ضد سرقت » مقالات » دیلم کردن درب ضدسرقت یعنی چه؟

دیلم کردن درب ضدسرقت، یکی از اصلی ترین روش های سرقت از منازل است که در این مقاله به بررسی روش های مختلف آن و بررسی مدت زمان انجام این موضوع پرداخته ایم.

مواردی که در این محتوا مورد بررسی قرار گرفته است، شامل موارد زیر است:

  • دیلم کردن درب ضدسرقت یعنی چه؟
  • چگونه درب ضد سرقت ضد دیلم می شود؟
  • چگونه امنیت درب ضد سرقت را در برابر دیلم کردن افزایش دهیم؟
  • آیا درب ضد دیلم وجود دارد؟
  • بهترین و مقاوم ترین درب امنیتی در برابر دیلم کردن چیست؟
  • دیگر راه ها و شیوه های ورود به منزل از طریق درب های امنیتی چیست؟

مجموعه ما به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر سطح کشور، در این مقاله تلاش کرده است تا تمامی اطلاعات و جزئیات مربوط به دیلم کردن درب های امنیتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا هنگام خرید محصول مورد نظر خود، هیچگونه نگرانی را بابت این موضوع نداشته باشید.

دیلم کردن درب ضدسرقت-دُرناب

دیلم کردن درب ضدسرقت یعنی چه؟

قدیمی ترین و متداول ترین شیوه سرقت درب های ایمن، دیلم کردن درب ضد سرقت است.

در این شیوه همان گونه که از نامش پیداست، سارق با استفاده از یک دیلم و اهرم کردن آن به چارچوب، درب منزل و محل کار شما را خم کرده و به سادگی وارد آن می شود.

این شیوه از آن جهت به عنوان متداول ترین شیوه سرقت شناخته می شود که در سریع ترین زمان ممکن و بدون هیچگونه وسیله اضافی دیگری انجام می پذیرد.

تنها موضوعی که سبب می شود تا سارق فکر انتخاب این شیوه سرقتی را از درب شما داشته باشد، ضعف درب و چهارچوب کارشده در پروژه شما است که در ادامه این محتوا به بررسی کامل آن پرداخته ایم.

اما موضوعی که در قسمت دوم معرفی و بررسی شده است، چگونگی انجام این موضوع است که بررسی کامل آن پرداخته ایم.

دیلم کردن درب ضدسرقت-دُرناب

چگونه درب ضدسرقت ضد دیلم می شود؟

اجرای دیلم کردن درب ضدسرقت توسط سارق به این شیوه انجام می شود که سارق در مرحله اول، دیلم خود را در فاصله میان چارچوب و لنگه درب شما قرار می دهد.

در دومین مرحله با تکیه گاه قرار دادن چارچوب درب امنیتی که یکی از مهم ترین عوامل در تعیین میزان امنیت درب است، فشار قابل توجهی را بر اساس میزان مقاومت و کیفیت درب شما، به لنگه وارد می کند.

در صورتی که درب شما ضعیف باشد و از استراکچر غیرقابل قبولی تولید شده باشد، با کمترین فشار و زمان ممکن خم می شود و سارق وارد منزل یا محل کار شما می شود.

درب ایمن کلمه ای است که شاید با شنیدن آن، ناخودآگاه احساس امنیت را به شما منتقل کند، اما با توجه به محصولات بی کیفیتی که در بازار وجود دارد، کم کم تعبیر این واژه در دیدگاه مشتریان تغییر کرده است که خریداران محترم می توانند با مراجعه به محتوایی با همین نام در قسمت مقالات، از تمامی زوایای این موضوع آگاه شوند.

اما مهم ترین بخش این مقاله، موضوعی است که در این قسمت مطرح می شود، که چگونه درب ضد سرقت ضد دیلم می شود؟

دیلم کردن درب ضدسرقت-دُرناب

چگونه امنیت درب ضد سرقت را در برابر دیلم کردن افزایش دهیم؟

با توجه به اطلاعاتی که پیشتر در ارتباط با دیلم کردن درب ضدسرقت مطرح کردیم، پاسخ این سؤال کاملا منفی است، چرا که تنها عامل دیلم شدن درب های ایمن، زیرسازی و استراکچر ضعیف این محصولات است.

از جمله مهم ترین مواردی که در انجام این موضوع نقش دارد، ضخامت ورق چارچوب و قوطی کار شده در اطراف لنگه است.

ترکیب ضخامت های این دو مورد است که می تواند، امنیت درب ضد سرقت ضد دیلم افزایش دهد.

اما موضوعی که مطرح می شود آن است که بخش قابل توجهی از فروشندگان این بازار، با جرئت اعلام می کنند که محصولات آن ها ضد دیلم هستند که در ادامه به بررسی این موضوع پرداخته ایم.

آیا درب ضد دیلم وجود دارد؟

پاسخ این سؤال یقینا منفی است.هیچ درب ضد سرقت ضد دیلمی وجود ندارد که در مقابل دیلم شدن، مقاوم باشد.

دلیل این موضوع نیز آن است که هر چه قدر نیز میزان کیفیت ورق کار شده و ضخامت آن بالا و قابل قبول باشد، بعد از مدت زمان قابل توجهی به درب فشار وارد شده و شروع به خم شدن می کند.

به همین دلیل است که فروشندگان محترمی که در بورس های مختلف درب ایمن در تهران و شهرستان ها عنوان می کنند که درب آن ها ضد دیلم بوده و در برابر دیلم کردن درب ضد سرقت تماما مقاوم است، یک دروغ تمام عیار است.

اما با این اوصاف آیا دربی وجود دارد که بتواند بالاترین زمان ممکن را در دیلم کردن درب های امنیتی داشته باشد؟

دیلم کردن درب ضدسرقت-دُرناب

بهترین و مقاوم ترین درب امنیتی در برابر دیلم کردن چیست؟

همان طور که در قسمت قبلی نیز اشاره کردیم، پاسخ این سؤال، تمام و کمال به موضوع ساختار داخلی درب بستگی دارد.

اما گروه دُرناب از آن جهت که همواره تلاش کرده است بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد، با ایجاد یک تغییر، این موضوع را تا حد قابل توجهی کاهش داده است.

این موضوع با قرار گرفتن در کنار قوطی 30 در 50 کار شده در کلاف درب با ضخامت ورق آهن 2 میلی متری، تکمیل کننده یک درب مقاوم در برابر دیلم کردن درب ضد سرقت است.

به عنوان مثال اگر قرار باشد ترکیب بالا در یک درب امنیتی با ضخامت 1 میلی‌متر در مقابل ترکیب مجموعه ما قرار گیرد، اگر درب 1 میلی متری 10 دقیقه زمان برای دیلم شدن لازم داشته باشد، در ترکیب 2 میلی متری این عدد به 4 تا 5 برابر افزایش پیدا می کند.

این ویژگی در تمامی مدل های مختلف مجموعه دُرناب اعم از گرانترین تا درب ضد سرقت ارزان مجموعه به صورت یکسان و هماهنگ بوده و دلیل بالا بودن نسبی قیمت دسته بندی درب ارزان این مجموعه نسبت به دیگر شرکت ها همین موارد می باشد.

البته ساختار خاص و منحصر به فرد این مجموعه با این دو ویژگی به اتمام نمی رسد و موارد متعددی وجود دارد که این درب را نسبت به مدل های دیگر متمایز می کند که خریداران محترم درب ضد سرقت می توانند با کلیک بر روی لینک آبی رنگ، از این ساختار خاص و سفارشی آگاه شوند.

اما آخرین موضوع بررسی شده در این مقاله، دیگر راه های ورود به منزل است.

دیلم کردن درب ضدسرقت-دُرناب

دیگر راه ها و شیوه های ورود به منزل از طریق درب های امنیتی چیست؟

یکی دیگر از مرسوم ترین شیوه های ورود به منزل از طریق قفل ضد سرقت است.

قفل ضد سرقت که دارای تنوع فراوانی می باشد و هر کدام از آن ها قیمت ها و ویژگی های مختلفی را دارند، میزان مقاومت های متفاوتی را نیز در برابر سرقت از خود نشان می دهند.

یکی از مرسوم ترین شیوه های سرقت از طریق، توپی زنی یا آسیب زدن به سیلندر درب است که خریداران محترم می توانند با مراجعه به محتوای این موضوع، جهت افزایش امنیت درب خود از این طریق نیز اقدام فرمایند.دلیل تاکید مجموعه بر خواندن تمامی محتواهای مربوط به افزایش امنیت به این دلیل است که مشتریان محترم خود را محدود به افزایش امنیت خانه خود از یک نقطه نکنند و تمامی جنبه های مختلف را مد نظر خود داشته باشند.

مجموعه مدیریت و تیم فروش دُرناب، همواره تلاش کرده است تا دید مشتریان خود را نسبت به محصولی که خریداری می کنند، باز تر کند تا دلایل پرداخت هزینه های بالاتر نسبت به دیگر فروشگاه ها و تولید کنندگان، برای شما عزیزان، شفاف باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مطالب مفید

keyboard_arrow_up