کلیدکارگری درب ضد سرقت چیست و چه کاربردی دارد؟

درب ضد سرقت » مقالات » کلیدکارگری درب ضد سرقت چیست و چه کاربردی دارد؟

کلیدکارگری درب ضد سرقت که به عنوان موضوع این مقاله انتخاب شده است یکی از موضوعاتی است که ارتباط مستقیمی را با میزان امنیت درب دارد.

در محتوایی که پیش روی شما است در ارتباط با موارد زیر به صورت مختصر و مفید به گفت و گو پرداخته ایم تا در کمترین زمان ممکن خریداران محترم بتوانند پاسخ سوالات خود را جست و جو کنند.

  • کلیدکارگری درب ضد سرقت چیست؟
  • کلیدکارگری درب ضد سرقت چه ارتباطی را با میزان امنیت دارد؟
  • تعداد کلیدکارگری در درب های مختلف چه تعدادی است؟
  • نحوه عملکرد کلیدکارگری درب ضد سرقت چگونه است؟
  • آیا کپی کردن کلیدکارگری و اصلی درب امکان پذیر است؟

در ادامه هر یک از موضوعات بالا را به صورت جداگانه مورد نقد و بررسی قرار داده ایم.

کلیدکارگری درب ضد سرقت چیست؟

کلیدکارگری به کلید هایی گفته می شود که پیش از ورود ساکنین اصلی منزل به خانه استفاده می شود.

زمان استفاده از این کلید ها زمانی است که کارگران و پیمانکاران محترم در حال اجرای فعالیت های خود هستند و درب منزل شما عبور و مرور می کنند.

به همین منظور جهت افزایش راهکار های امنیت درب، کلید هایی قرار داده شده است تا در اختیار نیروهای محترم اجرا قرار گیرد تا ساکنین محترم منزل نگرانی از بابت در اختیار داشتن کلید های منزل و کپی کردن آن ها نداشته باشند.

اما در ادامه محتوای کلیدکارگری درب ضد سرقت چیست و چه کاربردی دارد؟ در ارتباط با رابطه امنیت و این کلید های به نقد و بررسی پرداخته ایم.

کلید کارگری درب ضد سرقت - دُرناب

کلیدکارگری درب ضد سرقت چه ارتباطی را با میزان امنیت دارد؟

این کلید ها ارتباط مستقیمی را با میزان امنیت ایجاد شده در منزل و محل کار دارد، از آن جهت که هنگامی که ساکنین محترم در منزل ساکن می شوند، همواره نگرانی ورود کارگران و پیمانکاران را به منزل خود دارند.

این موضوع از آن جهت نگرانی ها را افزایش می دهد که پیمانکاران و کارفرما با یکدیگر دچار مشکل شوند.

به همین منظور وجود کلیدکارگری درب ضدسرقت یکی از مواردی است که می تواند دغدغه های شما را پیش از ورود به منزل افزایش دهد.

اما موضوع بعدی که مورد بحث این مقاله است، تعداد کلید های کارگری در قفل ضد سرقت های مختلف موجود در بازار است؟

کلید کارگری درب ضد سرقت - دُرناب

تعداد کلیدکارگری در درب های مختلف چه تعدادی است؟

تعداد کلید های موجود در قفل های مختلف تماما متفاوت است، به عنوان مثال در قفل های چینی، مجموعا 7 عدد کلید در بسته بندی های این قفل ها وجود دارد که 5 عدد از این کلید ها اصلی و 2 عدد از آن ها کلیدکارگری درب ضد سرقت می باشد.

این موضوع در قفل کاله ترکیه که به عنوان یکی از بهترین یراق آلات بازار شناخته می شود تا حدودی متفاوت است، تعداد کلید های موجود در بسته بندی این قفل 8 عدد می باشد که از این تعداد 3 کلید به کلید های کارگری اختصاص پیدا کرده است.

اما موضوع بعدی که مورد توجه است، نحوه عملکرد این کلید ها است که در ادامه به بررسی این موارد پرداخته ایم.

نحوه عملکرد کلیدکارگری درب ضد سرقت چگونه است؟

هنگامی که ساکنین محترم با کلید های اصلی قصد ورود به منزل و سکونت را دارند، با وارد کردن کلید اصلی در سیلندر قفل، تمامی کلید های کارگری غیر فعال شده و فقط و فقط کلید های اصلی درب ضد سرقت، قابلیت بازکردن درب را خواهند داشت.

این موضوع سبب می شود تا نگرانی خریداران محترم از بابت گم شدن کلید کارگری و دیگر موارد به صورت کامل بر طرف شود تا خریداران محترم پیش از ورود به منزل نگرانی در ارتباط با این موضوعات نداشته باشند.

اما نگرانی بعدی، موضوع کپی کردن کلید های درب است که در ادامه به بررسی این موضوع نیز پرداخته ایم.

کلید کارگری درب ضد سرقت - دُرناب

آیا کپی کردن کلیدکارگری و اصلی درب امکان پذیر است؟

پاسخ این سوال تماما منفی و غیر ممکن است، دلیل این موضوع آن است که اگر امکان کپی کردن این کلید ها میسر باشد، به هیچ عنوان امکان ورود به منزل وجود ندارد چرا که با وارد شدن کلید های اصلی به سیلندر، عملکرد قفل به صورت کامل تغییر خواهد کرد.

نکته ای که وجود دارد آن است که تمامی قفل های موجود در بازار دارای کلید های کارگری نیستند و این کلید های مخصوص به قفل های خاصی موجود در بازار ایران می باشد.

در پایان توجه به این موضوع که تعیین کننده امنیت درب تنها به موضوع قفل محدود نمی شود و موضوع زیرسازی و ساختار داخلی درب نیز اهمیت دارد، خالی از لطف نیست.

به همین منظور در محتوایی با نام تشخیص درب ضد سرقت واقعی از قلابی در قسمت مقالات سایت دُرناب در ارتباط با این موضوع اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

کلید کارگری درب ضد سرقت - دُرناب

در این محتوا به صورت جامع و کامل در ارتباط با زیرسازی، چارچوب و ساختار کلی درب های مختلف اطلاعاتی را قرار داده ایم تا خریداران محترم بتوانند درب واقعی را از مدل های قلابی و بی کیفیت آن تشخیص دهند.

امیدواریم توانسته باشیم در محتوای کلیدکارگری درب ضد سرقت چیست و چه کاربردی دارد؟ اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار شما عزیزان قرارداده باشیم تا بتوانید با خیالی راحت به انتخاب درب مورد نظر خود بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید