استفاده بهینه از فضای خالی کنار درب ورودی و اتاق

درب ضد سرقت » مقالات » استفاده بهینه از فضای خالی کنار درب ورودی و اتاق

استفاده بهینه از فضای خالی کنار درب ورودی و اتاق، یکی از موضوعاتی است که بعد از نصب و اجرای مدل های مختلف درب مورد توجه خریداران محترم قرار می گیرد.
در این محتوای کوتاه تلاش کرده ایم تا اطلاعات کافی و مورد نظر را در ارتباط با این موضوع در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

نصب ساعت دیواری و ایستاده

ساعت دیواری و ایستاده، یکی از ساده‌ترین و متداول ترین انتخاب هایی است که خریداران محترم می توانند به منظور پوشاندن فضای خالی کنار درب ورودی و اتاق مورد استفاده قرار گیرد.
ساعت علاوه بر زیبایی و جلوه ای که به این فضای خالی می بخشد، به عنوان یکی از پر کاربردترین اکسسوری هایی شناخته می شود که می تواند علاوه بر زیبایی، کارایی قابل قبول و توجهی را نیز به شما منتقل کند. انتخاب ساعت دیواری یا ایستاده به منظور پر کردن فضای خالی بین دیوار و درب ورودی، تماما به انتخاب مشتریان محترم بستگی دارد و مهم ترین عاملی که در این انتخاب مؤثر است، فضایی است که در لوکیشن و فضای مورد نظر خریداران وجود دارد.
موضوع دیگری که در ادامه محتوای استفاده بهینه از فضای خالی کنار درب لابی و اتاق مورد بررسی قرار گرفته است، آباژور و لامپ های دیواری است که مورد نقد و بررسی قرار گرفته است.

درب ورودی و اتاق - دُرناب

آباژور و لامپ دیواری

انتخاب لامپ دیواری و آباژور می تواند به عنوان بهترین گزینه در پر کردن فضای خالی کنار درب ورودی و اتاق مورد استفاده قرار گیرد.دلیل این موضوع از آن جهت است که نور علاوه بر جلوه ای که به فضای کناری درب منتقل می کند، می تواند سبب روشنایی و بزرگ‌تر جلوه دادن محیط اطراف گردد.
لامپ های دیواری به عنوان مناسب ترین گزینه برای فضاهای کوچک شناخته می شود و آباژور های ایستاده می تواند در فضاهای بزرگ‌تر مورد استفاده قرار گیرد. انتخاب رنگ لامپ نیز یکی از مواردی است که می تواند در جلوه و نمای درب و محیط اطراف آن نیز مؤثر باشد.
اما موضوع بعدی که در محتوای استفاده بهینه از فضای خالی کنار درب ورودی و اتاق مورد بررسی قرار گرفته است، تابلوهای نقاشی و طرح های هندسی است.

درب ورودی و اتاق - دُرناب

تابلو های نقاشی و طرح های هندسی

تابلو های نقاشی یکی دیگر از گزینه هایی است که می تواند به عنوان گزینه های روی میز پر کردن فضای خالی کنار درب ورودی و اتاق مورد استفاده قرار گیرد. تابلوهای نقاشی و طرح های هندسی علاوه بر متمزکز کردن دید ناظر بر خود می تواند سبب ایجاد یک رنگ و نمای متفاوت به درب و محیط اطراف باشد.
علاوه بر نصب تابلوهای نقاشی و تصاویر هندسی، یکی دیگر از مواردی که می تواند در زیبایی و جلوه محیط اطراف کمک قابل توجهی کند، نصب پازل های مختلف است. پازل که به عنوان یک بازی فکری بسیار خاص و منحصر به فرد شناخته می شود، می توانند بعد از اتمام، چسب خورده و درون قاب های مختلف قرار گیرد و روی دیوار فضای خالی نصب و اجرا گردد.
اما گزینه دیگری که در محتوای استفاده بهینه از فضای خالی کنار درب ورودی و اتاق مورد نقد و بررسی قرار گرفته است، استفاده از قاب عکس است.

نصب قاب عکس

نصب قاب عکس به منظور پر کردن فضای خالی کنار درب ورودی و اتاق می تواند علاوه بر استفاده بهینه از فضای خالی موجود سبب شود تا یاد عزیزان و خویشاوندان خود را زنده نگه داریم. عکس ها تصاویری هستند که می توانند علاوه بر نمایی که به محیط اطراف می بخشند، یادآور خاطرات دور و نزدیک ما باشند.
اما آخرین موضوعی که می تواند در پر کردن این فضای خالی مؤثر باشد، نصب و اجرای روکوب درب های داخلی است.

درب ورودی و اتاق - دُرناب

نصب و اجرای روکوب بر روی چارچوب های مختلف

روکوب، یکی از اکسسوری هایی است که تواند علاوه بر پر کردن فضای خالی اطراف چارچوب، سبب جلوه و نمای چند برابری درب باشد.
روکوب ها تماما متشابه و یکسان با درب خریداری شده می باشند به این صورت که اگر درب اتاق شما از نوع روکش PVC باشد، روکوب اجرا شده نیز با همان روکش تولید و اجرا خواهد شد.
مجموعه درناب به عنوان تولید کننده انواع درب در طرح ها، مدل ها و روکش های مختلف، همواره در تلاش بوده است تا تمامی نیاز های خریداران محترم را مرتفع نماید به همین منظور در دسته بندی درب اتاق خواب و درب ضد آب سرویس بهداشتی، دسته بندی های مختلفی قرار داده شده است تا خریداران محترم بتوانند بر اساس سلیقه و نیاز خود، به انتخاب مدل های خود بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up