استفاده بهینه از فضای خالی کنار درب ورودی و اتاق

درب ضد سرقت » مقالات » استفاده بهینه از فضای خالی کنار درب ورودی و اتاق

استفاده بهینه از فضای خالی کنار درب ورودی و اتاق، یکی از موضوعاتی است که بعد از نصب و اجرای مدل های مختلف درب مورد توجه خریداران محترم قرار می گیرد.
در این محتوای کوتاه تلاش کرده ایم تا اطلاعات کافی و مورد نظر را در ارتباط با این موضوع در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

نصب ساعت دیواری و ایستاده

ساعت دیواری و ایستاده، یکی از ساده ترین و متداول ترین انتخاب هایی است که خریداران محترم می توانند به منظور پوشاندن فضای خالی کنار درب ورودی و اتاق مورد استفاده قرار گیرد.
ساعت علاوه بر زیبایی و جلوه ای که به این فضای خالی می بخشد، به عنوان یکی از پر کاربرد ترین اکسسوری هایی شناخته می شود که می تواند علاوه بر زیبایی، کارایی قابل قبول و توجهی را نیز به شما منتقل کند.
انتخاب ساعت دیواری یا ایستاده به منظور پر کردن فضای خالی بین دیوار و درب ورودی، تماما به انتخاب مشتریان محترم بستگی دارد و مهم ترین عاملی که در این انتخاب موثر است، فضایی است که در لوکیشن و فضای مورد نظر خریداران وجود دارد.
موضوع دیگری که در ادامه محتوای استفاده بهینه از فضای خالی کنار درب لابی و اتاق مورد بررسی قرار گرفته است، آباژور و لامپ های دیواری است که مورد نقد و بررسی قرار گرفته است.

درب ورودی و اتاق - دُرناب

آباژور و لامپ دیواری

انتخاب لامپ دیواری و آباژور می تواند به عنوان بهترین گزینه در پر کردن فضای خالی کنار درب ورودی و اتاق مورد استفاده قرار گیرد.دلیل این موضوع از آن جهت است که نور علاوه بر جلوه ای که به فضای کناری درب منتقل می کند، می تواند سبب روشنایی و بزرگ تر جلوه دادن محیط اطراف گردد.
علاوه بر این از آن جهت که روکش درب، طرح ها و مدل های متفاوت و گوناگونی را دارد، خریداران محترم می توانند با مطالعه محتوای روکش درب، اطلاعات خود را در زمینه روکش ها افزایش دهند تا خریدی مطمئن و با آرامش را نهایی فرمایند.
لامپ های دیواری به عنوان مناسب ترین گزینه برای فضاهای کوچک شناخته می شود و آباژور های ایستاده می تواند در فضاهای بزرگ تر مورد استفاده قرار گیرد.
انتخاب رنگ لامپ نیز یکی از مواردی است که می تواند در جلوه و نمای درب و محیط اطراف آن نیز موثر باشد.
اما موضوع بعدی که در محتوای استفاده بهینه از فضای خالی کنار درب ورودی و اتاق مورد بررسی قرار گرفته است، تابلوهای نقاشی و طرح های هندسی است.

درب ورودی و اتاق - دُرناب

تابلو های نقاشی و طرح های هندسی

تابلو های نقاشی یکی دیگر از گزینه هایی است که می تواند به عنوان گزینه های روی میز پر کردن فضای خالی کنار درب ورودی و اتاق مورد استفاده قرار گیرد.
تابلوهای نقاشی و طرح های هندسی علاوه بر متمزکز کردن دید ناظر بر خود می تواند سبب ایجاد یک رنگ و نمای متفاوت به درب و محیط اطراف باشد.
علاوه بر نصب تابلوهای نقاشی و تصاویر هندسی، یکی دیگر از مواردی که می تواند در زیبایی و جلوه محیط اطراف کمک قابل توجهی کند، نصب پازل های مختلف است.
پازل که به عنوان یک بازی فکری بسیار خاص و منحصر به فرد شناخته می شود، می توانند بعد از اتمام، چسب خورده و درون قاب های مختلف قرار گیرد و روی دیوار فضای خالی نصب و اجرا گردد.
اما گزینه دیگری که در محتوای استفاده بهینه از فضای خالی کنار درب ورودی و اتاق مورد نقد و بررسی قرار گرفته است، استفاده از قاب عکس است.

نصب قاب عکس

نصب قاب عکس به منظور پر کردن فضای خالی کنار درب ورودی و اتاق می تواند علاوه بر استفاده بهینه از فضای خالی موجود سبب شود تا یاد عزیزان و خویشاوندان خود را زنده نگه داریم.
عکس ها تصاویری هستند که می توانند علاوه بر نمایی که به محیط اطراف می بخشند، یادآور خاطرات دور و نزدیک ما باشند.
اما آخرین موضوعی که می تواند در پر کردن این فضای خالی موثر باشد، نصب و اجرای روکوب درب های داخلی است.

درب ورودی و اتاق - دُرناب

نصب و اجرای روکوب بر روی چارچوب های مختلف

روکوب، یکی از اکسسوری هایی است که تواند علاوه بر پر کردن فضای خالی اطراف چارچوب، سبب جلوه و نمای چند برابری درب باشد.
روکوب ها تماما متشابه و یکسان با درب خریداری شده می باشند به این صورت که اگر درب اتاق خواب شما از نوع روکش PVC باشد، روکوب اجرا شده نیز با همان روکش تولید و اجرا خواهد شد.
مجموعه درناب به عنوان تولید کننده درب اتاق خواب و درب سرویس بهداشتی در طرح ها، مدل ها و روکش های مختلف، همواره در تلاش بوده است تا تمامی نیاز های خریداران محترم را مرتفع نماید به همین منظور در دسته بندی درب اتاق خواب و درب ضد آب سرویس بهداشتی، دسته بندی های مختلفی قرار داده شده است تا خریداران محترم بتوانند بر اساس سلیقه و نیاز خود، به انتخاب مدل های خود بپردازند.
علاوه بر این تیم تولید محتوای مجموعه دُرناب، در مقاله ای با نام دکوراسیون منزل کوچک چگونه است؟ به معرفی و بررسی ابعاد مختلف طراحی و دیزاین طراحی خانه های مختلف پرداخته است و روش های مختلف ست کردن رنگ و طرح های مختلف دیوار را با درب های مختلف توضیح داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

وبلاگ