بهترین برند درب های ضد سرقت

درب ضد سرقت » مقالات » بهترین برند درب های ضد سرقت

بهترین برند درب های ضد سرقت سوالی است که شاید هر خریداری پیش از خرید درب داشته باشد، در این محتوا تلاش کرده ایم تا به بررسی 2 فاکتور مهم برای انتخاب آن بپردازیم.

بهترین برند درب های ضد سرقت از نگاه خریداران

اولین و مهم ترین فاکتوردر انتخاب بهترین درب ضد سرقت، ارتباط خریدار با درب جدید است. بیشتر درب های بازار ایران از نظر شکل ظاهری، تنوع بالایی ندارند، به همین دلیل خریداران محترم هنگام انتخاب درب مورد نظرشان دچار مشکل های متعددی می شوند.

از جمله مشکلات خریداران عدم تطابق ابعاد درب جدید با درب قدیمی آن ها است که این موضوع اساسی و مهم، تعویض درب را مشکل می کند.

نکته دیگر محدود بودن انتخاب های خریدار است. هر خریدار محترم حق دارد بر اساس سلیقه و نیازش به انتخاب بهترین درب ضد سرقت خود بپردازد اما محصولات بازار توانایی پاسخگویی به نیاز تمامی خریداران را ندارد.

درب پیوت

اما ما به عنوان تولیدکننده مستقیم درب استاندارد ایرانی، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بر اساس سلیقه و نیاز خود دستور سفارش درب مورد نظرتان را ثبت کنید.

هر یک از خریداران می تواند از طراحی کلی درب، انتخاب نوع روکش، انتخاب نوع قفل و ابعاد درب را به صورت اختصاصی و سفارشی برای خانه و محل کار خود انجام دهند.

فاکتوری که بررسی کردیم یکی از مهم ترین فاکتورهای هر خریدار برای انتخاب و خرید بهترین برند درب ضد سرقت بازار ایران است که با تصویر زیر پاسخ درست، جامع و کامل این فاکتور مشخص می شود.

بهترین برند درب های ضد سرقت

امنیت و زیبایی در بهترین برند درب های ضد سرقت

دو واژه امنیت و زیبایی همیشه در کنار یکدیگر بوده اند و ترکیب این دو واژه است که بهترین برند درب های ضد سرقت معنا پیدا می کند. امنیت در این صنعت یک واژه کاملا نسبی است چرا که هر تولید کننده و فروشنده بر اساس نوع تولید و موجودی محصولاتش آن را بیان می کند.

به صورت کلی امنیت هر درب را می توان با بررسی زیرسازی و چارچوب آن بررسی کرد، درست است که موارد بسیاری برای تعیین بهترین برند درب وجود دارد اما از نظر تیم مشاور فروش شرکت این دو عامل جزء مهم ترین مواردی است که می تواند کیفیت و امنیت درب را برای هریک از خریداران محترم فراهم کند؛ در ادامه به توضیح مفصلی در ارتباط با این موضوع پرداخته ایم.

برای مثال تصویری که در ادامه مشاهده می کنید، دربی است که با زیرسازی ورق آهن با ضخامت 0.9 میلی متر تولید شده است و بعد از قرار دادن این ورق و قوطی غیرایمن، تولید این درب به پایان رسیده است.

بهترین برند درب های ضد سرقت

امنیت شما با 2 میلی متر!

پیش تر تصاویر یکی از زیرسازی های ضعیف بازار را که با ورق 0.9 آهن تولید شده بود را مشاهده کردید.

اما مجموعه ما به منظور افزایش امنیت درب های خود اقدام به تولید زیرسازی بهترین درب ضد سرقت با ورق آهن 2 میل کرده است که این زیرسازی به عنوان منحصر به فرد ترین ضخامت در میان فروشندگان و تولیدکنندگان شناخته می شود.

بهترین درب های ضد سرقت

ورق آهنی و فوم مایع مخصوص بهترین برند درب ضد سرقت

ما علاوه بر تولید زیرسازی درب های خود با قوطی های آهن 2 میلی متری، اقدام به تولید چارچوب با ورق آهن 2 میل نیز کرده است. هر یک از خریداران محترم با یک نگاه ساده متوجه ضخامت قابل توجه درب های گروه ما خواهند شد؛

مجوعه ما با توجه به این ضخامت قابل توجه و قدرتمند اقدام به تزریق فوم پلی یورتان نیز کرده است. این فوم که پیش از سفت شدن به صورت مایع تزریق می شود و فضای خالی میان روکش و زیرسازی قدرتمند را پُر می کند

و علاوه بر ورق آهن 2 قدرتمند، این فوم سفت و سخت نیز یکی از گزینه های بهترین برند درب های ضد سرقت از نظر زیرسازی و استراکچر است که این متریال به عنوان یک ویژگی خاص، تنها در این مجموعه موجود میباشد.

بهترین برند درب های ضد سرقت

زیرسازی با این فوم قدرتمند به پایان نرسیده و محافظ یراق آلات با ورق آهن 2 نیز، یکی دیگر از فاکتورهایی است که پاسخ سوال بهترین برند درب ضد سرقت را برای شما خریداران محترم تداعی می کند.

 

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید