تشخیص درب ضد سرقت اصل از قلابی

درب ضد سرقت » مقالات » تشخیص درب ضد سرقت اصل از قلابی

تشخیص درب ضد سرقت اصل از قلابی یک موضوع اساسی برای اکثر خریداران است که در ادامه به معرفی و بررسی این موضوع پرداخته ایم.

تشخیص درب ضد سرقت اصل از قلابی بدون  تخصص

ما تلاش کرده ایم تا تمامی روش هایی را که خریداران عادی نیز می توانند با استفاده از آن ها بهترین و با کیفیت درب را خودشان به شخصه انتخاب کنند، بیان کنیم تا شما خریداران همه راه های  تشخیص درب واقعی از قلابی را بدانید.

روش های تشخیص درب ضد سرقت اصل از قلابی

  • برند تولید کننده

برند تولید کننده، اولین و مهم ترین راه تشخیص این موضوع می باشد.

درب ضد سرقت اصل-دُرناب

پس بهترین و ساده ترین راه تشخیص، اطلاع از نام برند های تولید کننده و مراجعه مستقیم به شوروم و فروشگاه آن ها است، که با یک جست وجوی ساده در فضای اینترنت می توان به تعدادی از برند های معتبر و راه ارتباطی آن ها دست یافت.

به عنوان مثال اگر مجموعه ما را به عنوان یکی از تولید کنندگان و فروشندگان درب باکیفیت دانست، تنها راه و روش خرید محصولات این برند، مراجعه به شوروم مرکزی این برند در خیابان خواجه عبدالله انصاری تهران است و به هیچ عنوان نمی توانید محصولات ما را در میان فروشندگان متفرقه در سطح شهر تهران و شهرستان ها پیدا کنید.

اما بعد از معرفی اولین راه تشخیص درب ضد سرقت واقعی از قلابی، موضوع کیفیت و زیرسازی درب مورد توجه قرار می گیرد.

  • کیفیت و زیرسازی درب

موضوع زیرسازی و استراکچر درب را نیز می توان از اصلی ترین، و اساسی ترین موضوعات در تعیین میزان امنیت و کیفیت درب دانست.

اما دلیل بررسی این موضوع  آن است که در میان تولید کنندگان معروف و شناخته شده حاضر در بازار ایران نیز، کیفیت ها و زیرسازی های مختلف و گوناگونی وجود دارد که در ادامه می یپردازیم

درب ضد سرقت اصل-دُرناب

2 عامل تاثیر گذاردر کیفیت و زیرسازی درب

  • 1- چارچوب

ضخامت ورقی که در تولید چارچوب استفاده می شود، یکی از مهم ترین و حیاتی ترین موضوعات در تعیین میزان امنیت و کیفیت درب مورد نظر شما است.

همان طور که می دانید یکی از متداول ترین راه و روش های  سرقت، دیلم کردن درب است. به همین منظور هر چه ضخامت ورقی که در چارچوب درب مورد استفاده قرار می گیرد، بیشتر باشد، کیفیت و امینت درب مورد نظر افزایش پیدا خواهد کرد.

  • 2- زیرسازی

منظور از زیرسازی کار شده در ساختار داخلی درب، موادی است که در میان دو روکش داخلی و خارجی درب قرار می گیرد.

به عنوان مثال هنگامی که شما قصد خرید درب ساده و ارزان را در بازار داشته باشید، عموما در ساختار داخلی درب مورد نظر شما از موارد ضعیف و بی کیفیتی همچون شانه تخم مرغ و یا یونولیت استفاده می شود.

اما هنگامی که شما خریدار محترم راه های تشخیص درب واقعی و اصل را بدانید را در ارتباط با زیرسازی مطرح می کنید، منظور از زیرسازی با کیفیت و مطلوب درب اصل، تزریق فروم پلی یورتان و یا استفاده از پشم سنگ است.

در ضمن موضوعی که در ارتباط با زیرسازی محصولات ما مهم و قابل توجه است این است که در ساختار تمامی درب ها از یک زیرسازی واحد پیروی می شود.

تزریق فوم پلی یورتان، ورق گالوانیزه سرتاسری، قوطی 3 در 3 با ضخامت 2 میلی متر و محافظ جای قفل با ضخامت 2 میلی متر، از جمله ویژگی های واحد و یکسان تمامی محصولات این مجموعه می باشد.

اما موضوع بعدی، روکش کار شده بر روی درب است.

درب ضد سرقت اصل-دُرناب

  • روکش

یکی دیگر از موارد تشخیص درب ضد سرقت واقعی از قلابی، روکش و متریال کار شده بر روی درب است که در تعیین میزان کیفیت درب با کیفیت و خوب، مهم و قابل توجه است.

از جمله مواردی که می توان به بی کیفیت بودن روکش ها کار شده در بازار اشاره کرد، زیردست ضخیم و دون دون شده سطح روکش های مختلف است.

این موضوع به این معنا است که هنگامی درب مورد نظر شما نصب و اجرا می گردد، با کشیدن کف دستتان بر روی سطح درب، متوجه این موضوع خواهید شد که این موضوع یکی از مهم ترین موارد در شکل ظاهری و زیبایی درب است.

تا به اینجا به معرفی و بررسی 3 موضوع اصلی در تشخیص درب ضد سرقت واقعی از قلابی پرداختیم، یکی دیگر از مواردی که نقش مهم و قابل توجهی را در خرید مشتریان محترم دارد، موضوع ابعاد است.

  • ابعاد

این موضوع شاید ارتباط مستقیمی را با موضوع مورد بحث این مقاله نداشته باشد اما در فرآیند خرید بسیار مهم و تاثیر گذار است چرا که هنگام نصب و اجرا، خریداران را دچار مشکل می کند.

درب ضد سرقت اصل-دُرناب

مجموعه ما در این محتوا تلاش کرد تا به موضوع تشخیص درب ضد سرقت واقعی از قلابی به صورت جامع و کامل پاسخ دهد تا هر یک از خریداران محترم این شرکت و یا دیگر مجموعه ها بتوانند در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن، بهترین انتخاب خود را برای خانه و محل کار موردنظرشان انجام دهند.

هر یک از خریداران محترمی که قصد دارند از نزدیک مدل های مختلف درب را مشاهده کنند می توانند با مراجعه به شوروم مرکزی دُرناب از این محصولات دیدن فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید